The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Pieszo - wiki The Last of Us: Part II


Po przejażdżce wreszcie wyjdziesz z samochodu i pójdziesz na piechotę. Wejdź do pobliskiego budynku i zacznij go przeszukiwać. Trzymaj się prawej strony, a na stole znajdziesz monetę – Kentucky. Weź ją i kontynuuj poszukiwania. Znajdziesz jeszcze kilka przydatnych rzeczy i śmigaj do kolejnego pomieszczenia. Je też dokładnie przeszukaj, bo będzie tu sporo gratów.

Idź głębiej, a trafisz na zarażonych. Trzymaj się lewej i zdejmuj ich po cichu, jeśli chcesz uniknąć zgrupowanego natarcia z ich strony. Na koniec zostanie Ci jeszcze jedna pokraka z prawej. Także i ją sprzątnij, po czym idź dalej. Wespnij się na szafki i materiały w prawym rogu (od wejścia) hali, a potem idź po kolejnych regałach, deskach itd. Twoim celem jest wielka dziura w ścianie. Gdy będziesz na górze, zerknij w lewo, a dostrzeżesz regał (nieco poniżej), do którego możesz doskoczyć po rozbiegu. Zrób to, a odpali się krótki przerywnik. Po nim walcz, bo rozpęta się piekiełko.

Wygraj, a następnie rozejrzyj się po okolicy, zbierając przydatne rzeczy. Wreszcie dotrzesz do wejścia do ogrodu. Będzie ono zastawione, ale z pomocą Manny’ego uda Wam się iść dalej. Po drugiej stronie dokładnie przeszukaj miejscówkę, albowiem znajdziesz w niej sporo dobra. Przy jednej z kas, w lewym narożniku lokacji, będzie też moneta – Massachusetts. Zgarnij ją i kontynuuj eksplorację. Droga na zewnątrz to zniszczony fragment ściany ogrodu oraz wrak samochodu – wiesz co robić.

Po krótkiej scence idź znów do przodu. W pewnym momencie Mel będzie chciała porozmawiać, wykaż zainteresowanie. Trzymaj się lewej, a znajdziesz drzwi do budynku. Będą niestety zablokowane, ale kabel zwisający z dachu powinien tu pomóc. Wejdź z nim w interakcję, aby podsadzić Manny’ego. Zrzuci Ci on linę, po której także idź do góry. Zrzuć kabel, po którym wchodziłeś przez świetlik i zejdź do środka budynku. Przeszukaj wnętrze i odblokuj drzwi. Idź potem za towarzyszami.

Znajdziecie się w hangarze z łodzią. Dokładnie go przeszukaj, a znajdziesz sporo przydatnych rzeczy. Będzie tu też ławka inżynierska, z której warto skorzystać. Mając wszystko, otwórz wielką bramę. Niestety korbka się zerwie i zostaniesz z Mel. Dziewczyna będzie chciała porozmawiać, więc zrób to, a następnie podsadź ją we wskazanym miejscu. Mel wejdzie do góry i dotrze do drzwi, do których ty możesz dojść po schodach. Zrób to.

Na górze, zaraz za drzwiami zerknij w prawo, a zobaczysz na ziemi drabinę. Przystaw ją do ściany przy drzwiach, którymi tu wszedłeś i wejdź do góry. Znajdziesz tam niewielki stolik, a na nim m.in. kolejną monetę – Ohio. Weź ją, weź też inne rzeczy i wróć na dół.

Przystaw drabinę do łodzi wiszącej ponad ziemią i z jej pomocą wejdź na pokład. Porozmawiaj z Mel, a potem wejdź pod pokład. Znajdziesz tam m.in. nowy rodzaj ulepszeń - Tajne operacje. Podnieś podręcznik, wróć do góry i drabinę, po czym połóż ją z drugiej strony – tak, by sięgała w stronę stalowej konstrukcji. Weź następnie linę leżącą nieopodal i rzuć ją tak, by zwisała z chodnika ponad drabiną. Przejdź po drabinie, skocz na linę i wejdź do góry. Przejdź po chodniku, by dotrzeć do drabiny, którą wyjdziesz na dach. Zrób to, a odpali się krótki przerywnik. Po nim zejdź z dachu.

Na dole rozejrzyj się po okolicy. Manny będzie chciał w pewnym momencie porozmawiać, zrób to. W trakcie eksploracji zwróć uwagę na domek stojący w centralnej części lokacji. Zniszcz szybę na jego tyłach i wskocz do środka. Na biurku będzie tu moneta – Indiana. Weź ją, weź też inne graty, w tym notatkę, z której dowiesz się o sejfie. Kombinacja do niego to jakaś duża wygrana. Rozejrzyj się więc po domku, a znajdziesz los na loterię – jest na tablicy pomiędzy oknami. Mając wszystko wracaj na zewnątrz.

Naprzeciwko domu jest spory budynek. Wejście do niego jest zamknięte, ale w bocznej ścianie jest dziura. Wejdź nią do środka. Zbierz wszystkie leżące tam rzeczy i otwórz sejf (17 38 07). Weź wszystkie rzeczy, w tym pistolet myśliwski i kontynuuj podróż z przyjaciółmi. Trzymaj się lewej, a potem idź wzdłuż torów.

Jako że pojawią się Blizny, zachowaj ostrożność. Idź najpierw od prawej i chowaj się w wagonach. Staraj się po cichu eliminować przeciwników. Na końcu torów wejdź po skrzynkach i znajdź podwójną bramę. Otwórz ją, by zainicjować kolejną walkę. Wbiegnij do budynku stacji i broń się. Po chwili przybędą posiłki. Zanim wsiądziesz do auta, by odjechać, przeszukaj okolicę. Wejdź w interakcję z transportem, by obejrzeć przerywnik i pojechać do bazy.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 4503 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?