The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Kurort - wiki The Last of Us: Part II


Kurort jest ostatnim rozdziałem gry The Last of Us: Part II, w którym znaleźć można różne sekrety. W trakcie eksploracji natrafiamy na jedną broń, dwa artefakty oraz jedną kartę kolekcjonerską. Ellie przygotuje tu też jeden wpis do dziennika, a także namierzy jeden warsztat.

Nowa broń (karabin maszynowy z tłumikiem) - pojawia się ona w Twoim inwentarzu automatycznie na początku rozdziału. Nie musisz nic robić, by ją otrzymać.

Wpis do dziennika - przygotowujesz nieopodal pierwszego z budynków kurortu. Z prawej strony dostrzeżesz wagony pociągów. Biegnij obok nich przed siebie, aż dostrzeżesz pokazaną na fotkach furgonetkę. Zbliż się do niej, by zrobić notatkę.

Pierwszy artefakt - namierzasz go po tym, jak obejrzysz przerywnik z żołnierzami zaganiającymi pojmanych ludzi na teren kurortu. Gdy Ellie zeskoczy na dół, trzymaj się lewej strony, a znajdziesz zwłoki - będą za rogiem (zobaczysz krew na ziemi). To właśnie przy zwłokach będzie notka.

Warsztat - znajdujesz go w miejscu, w którym jest coś w rodzaju warsztatu. Wejdź do niego i poszukaj warsztatu. Bez problemu go namierzysz.

Karta kolekcjonerska - po skorzystaniu z warsztatu znajdź podwójne otwarte drzwi, z których dobiega światło i przejdź przez nie. Zaraz za drzwiami jest mały stolik, a na nim karta.

Drugi artefakt - ostatnia znajdźka w całej grze jest nieopodal okrąglaka, który jest w niniejszym rozdziale Twoim celem. Idź do przodu i wejdź do budynku z lewej. W środku eliminuj przeciwników i ciągle idź do przodu, aż dotrzesz do schodów prowadzących na wyższą kondygnację.

Na górze trzymaj się prawej, a zaraz obok schodów dostrzeżesz niewielki stolik. To na nim będzie poszukiwana przez ciebie notka.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1672 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?