The Last of Us: Part II

ObserwujMam (23)Gram (4)Ukończone (21)Kupię (7)

Pobudka - wiki The Last of Us: Part II


Rozpoczynasz od scenki przerywnikowej – dość długiej. Gdy dobiegnie ona końca, jedź za towarzyszem, postępując wedle poleceń pojawiających się na ekranie. Dojedziesz w ten sposób do osady, w której obejrzysz jeszcze jeden przerywnik. Zakończy się on cztery lata później.

Gdy odzyskasz kontrolę nad Ellie, rozejrzyj się po pokoju. Zabierz kurtkę wiszącą na krześle, a potem także nóż obok drzwi. Dziewczyna założy wówczas buty na nogi, a po chwili będziesz na zewnątrz. Idź wówczas za kumplem, aż do zamkniętej bramy. Po otwarciu jej kontynuuj.

Uwaga: Gdy przejdziesz po drewnianym pokładzie budynku, zerknij w lewo. Na ścianie będzie tablica ogłoszeń, a na niej pierwsza znajdźka: karta kolekcjonerska - Seismicayla. Więcej znajdziek w dziale im poświęconym.

Idź przed siebie (zwróć uwagę na znajdźkę, o której piszemy powyżej), aż do końca ulicy. Do wozu z drewnem. Po prawej stronie tego wozu jest kilka skrzyń, a na jednej z nich znajdziesz notatkę (rachunek), która jest jednocześnie artefaktem, czyli kolejną znajdźką.

Nieopodal wozu jest bar. Wejdź do środka i znajdź Marię – jest głębiej. Porozmawiaj z nią, ale nie wychodź od razu z baru. Zamiast tego rozejrzyj się przy ladzie. Po prawej stronie będzie beczka, a na niej karta kolekcjonerska - The Keene Twins.

Wyjdź wreszcie na zewnątrz i idź za Marią. Przy bramie porozmawiaj z nią, a będziesz mógł iść jeszcze dalej. Gdy skończy się kolejny przerywnik, weź udział w bitwie na śnieżki i pomóż Dinie uwolnić się spod dzieciaków. Następnie śmigaj za koleżanką, dzięki czemu dojdziecie wspólnie do stajni. Weź tam konia, by obejrzeć przerywnik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1609 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?