The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Prezent urodzinowy - wiki The Last of Us: Part II


Gdy odzyskasz kontrolę nad Ellie, idź za Joelem. Gdy wpadniesz do wody, wypłyń na powierzchnię, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej znowu idź za Joelem. Gdy spojrzycie na jelenia, zareaguj na chmurkę konwersacji. Wskocz potem do wody i płyń.

Po wyjściu na brzeg, znowu zareaguj na chmurkę konwersacji, po czym kontynuuj podróż. Po wypłynięciu na powierzchnię, zobaczysz kolejną chmurkę inicjującą rozmowę – wciśnij odpowiedni przycisk. Niebawem wyjdziecie z wody, a wtedy idź do przodu. Joel będzie szedł obok. Dojdziecie w ten sposób do Muzeum, a przed nim zobaczysz posąg dinozaura. Podejdź do tabliczki przed nim i zrób notkę. Następnie śmigaj do muzeum.

W środku rozejrzyj się dookoła. Zerkaj na wszystko, na co gra zwróci uwagę Ellie: na kapelusz, na szkielet, na fotel w recepcji. Potem idź w głąb muzeum, zerkając na eksponaty. Gdy zwrócisz uwagę na grupkę szkieletów, Joel będzie chciał pogadać – nie strać okazji.

Po przeszukaniu parteru, wejdź na piętro, a trafisz do planetarium. Tam także zerkaj na wszystko, co się da. W pewnym momencie Joel znowu będzie chciał pogadać – skorzystaj. Załóż też kask astronauty, bo jest taka możliwość. W sumie to jeden z trzech możesz wybrać. Mając go na głowie, wsiądź do kabiny rakiety, która jest obok. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa.

Po niej idź za Joelem do podwójnych drzwi. Przejdź przez nie i wskocz do wody. Wyjdź na schody naprzeciwko i spróbuj przejść przez drzwi do kolejnego budynku. Okaże się, że są zamknięte, ale Joel podsadzi Cię do przejścia obok. W środku rozejrzyj się i idź przed siebie, zerkając na napisy na ścianach.

W sporej sali znajdź dziurę w ścianie i przejdź przez nią. Potem przez kolejną obok zwłok. Przeskocz ponad murkiem, a odpali się krótki przerywnik. Po nim zakończy się pierwszy dzień opowieści, a rozpocznie drugi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1829 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?