The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Teatr - wiki The Last of Us: Part II


Rozdział Teatr jest chwilą wytchnienia dla bohaterek. Gracz jednak nie może uśpić swojej czujności, albowiem w sporych rozmiarów lokacji deweloperzy ukryli sześć znajdziek. Chodzi o dwie karty kolekcjonerskie oraz cztery artefakty.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Mortem) jest w głównym lobby. Biegnij przed siebie i przeskocz przez ladę, a potem zbij gablotę po prawej stronie. Karta jest właśnie w tejże gablocie.

Pierwszy artefakt jest niedaleko pierwszej karty kolekcjonerskiej. Zerknij w lewo, przeskocz nad ladą i podejdź do skrzynek w rogu.

Drugi artefakt jest na piętrze, więc skorzystaj z pobliskich schodów. Na górze wejdź na balkon z lewej strony i zerknij na niewielki stolik zaraz obok wejścia.

Druga karta kolekcjonerska (Beyond) jest na piętrze, na końcu korytarza. Wróć z balkonu, na którym był drugi artefakt, skręć w lewo i biegnij do końca. Zerknij następnie przy stercie mebli.

Trzeci artefakt jest niedaleko drugiej karty kolekcjonerskiej. Wróć się w okolicę balkonu i przejdź przez drzwi obok baru. Wejdź na schody i do niewielkiego pokoju z lewej. Na jednym z urządzeń znajdziesz notatkę.

Czwarty artefakt zdobywasz po wejściu do sali teatru. Wbiegnij w niej na scenę i zerknij na jedną ze skrzyń. Będzie tam poszukiwany przez Ciebie przedmiot.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1260 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?