The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Prezent urodzinowy - wiki The Last of Us: Part II


Prezent urodzinowy to stosunkowo krótki rozdział, ale mimo to znajdujesz w nim sporo interesujących rzeczy. Jest tu jeden artefakt oraz dwie karty kolekcjonerskie. Ellie może ponadto przygotować dwa wpisy w dzienniku.

Pierwszy wpis do dziennika robisz na podstawie tabliczki przed potężnym modelem tyranozaura. Zbliż się do tabliczki, a pojawi się odpowiednia ikonka.

Pierwsza karta kolekcjonerska (The Nighthawk) jest w dużej sali, w której widzisz sporo szkieletów dinozaurów. Idź do przodu, miń triceratopsa i zerknij w lewo. Na ławce będzie poszukiwany przez Ciebie przedmiot.

Drugi wpis do dziennika zrobisz w planetarium. Znajdź ławki ułożone w okrąg i zbliż się do nich, a na ekranie pojawi się odpowiednia ikonka.

Druga karta kolekcjonerska (Saura) jest w budynku, do którego dostajesz się po tym, jak zostaniesz podsadzony do okna przez Joela. Wewnątrz biegnij do pomieszczenia z wielkim łosiem, a potem poszukaj pod ławką z prawej strony.

Jedyny artefakt niniejszego rozdziału znajdujesz także nieopodal łosia. Zauważ, że po lewej stronie jest przejście - skorzystaj z niego i śmigaj do przodu, trzymając się prawej strony. Przejdź przez dziurę w ścianie i zerknij na zwłoki w rogu.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1187 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?