The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Szkoła podstawowa w Eastbrook - wiki The Last of Us: Part II


W rozdziale Szkoła podstawowa w Eastbrook jest tylko kilka znajdziek. W trakcie eksploracji natrafisz zaledwie na trzy artefakty, jak również jedną kartę kolekcjonerską. Wszystkie rozpisaliśmy w ramach niniejszej podstrony.

Pierwszy artefakt otrzymujesz niejako automatycznie, w ramach scenki przerywnikowej. Nie da się go nie zdobyć, więc nie musisz się w tym przypadku jakoś szczególnie mocno wysilać.

Drugi artefakt także wpada w Twoje ręce podczas przerywnika - w zasadzie tego samego, w którym zdobywasz też pierwszy artefakt niniejszego rozdziału. Także i tu możesz się lenić.

Trzeci artefakt pozyskujesz po tym, jak dotrzesz na dach. Ze wskazanego miejsca przejdź przez drzwi po drugiej stronie dachu, a potem skręć w prawo i podejdź do sporego stołu. Zainteresuj się dokumentem na nim leżącym.

Jedyna karta kolekcjonerska (Cardio) trafia w twoje ręce po tym, jak dotrzesz do budynku, do którego dostajesz się wskakując na balkon. W środku trzymaj się prawej strony i wejdź do sypialni. Przeszukaj tam szafkę nocną obok łóżka.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1029 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?