The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Stadion - wiki The Last of Us: Part II


Tym razem przejmujesz kontrolę nad dorosłą Abby. Gdy tak się stanie, ruszaj przed siebie, idź za towarzyszem. W kantynie porozmawiaj z Jordan oraz Alvarezem. Pierwszy siedzi na jednym ze stołów. Drugi rozmawia z Mannym. Idź dalej do przodu, a porozmawiasz z żołnierką, która odpowiada za ubrania. Ustaw się następnie w kolejce po jedzenie, co także pozwoli Ci zainicjować pogaduszkę. Gdy dobiegnie ona końca, idź za Mannym.

Dojdziecie razem do loży dla vipów, do której wejdziesz sam. W środku rozejrzyj się po mieszkaniu i weź plecak leżący przy łóżku. Odpali się wtedy kolejny przerywnik. Po nim idź za kumplami. Gdy wejdziesz na teren stadionu, skręć w lewo. Na ziemi, nieopodal kawałków drewna znajdziesz monetę – Alaska.

Zabierz ją i kontynuuj. Zejdź kilka pięter niżej, a nieopodal praczy rozejrzyj się. W prawej części stanowiska znajdziesz kolejną monetę – Maine. Weź także i ją, a następnie śmigaj dalej. Na dole, wejdź do klatki i zbliż się do psa. Po krótkiej interakcji ze zwierzakiem idź dalej.

Po chwili miniesz kobietę z nogami na czymś w rodzaju biurka. Za nią będzie graffiti na ścianie, a przed tym graffiti, w błocie moneta – New Jersey. Weź ją i śmigaj dalej.

Wychodząc z budynku ze strzelnicą zerknij w lewo. Podejdź do końca korytarza, a znajdziesz szafkę. Będzie w niej moneta Vermont. Zgarnij ją i kontynuuj podróż. Podejdź do zaparkowanego auta i wejdź z nim w interakcję, aby zainicjować scenkę przerywnikową. Gdy dobiegnie ona końca, strzelaj do Blizn.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1497 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?