The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Farma - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz oglądając zegarek. Gdy uzyskasz kontrolę nad Ellie, idź do przodu i zejdź po schodach na dół. Znajdź Dinę, która jest w kuchni. Porozmawiaj z nią i włącz muzykę w salonie. Potem wróć do Diny, by zainicjować scenkę przerywnikową.

Po niej idź na zewnątrz i przynieś Ollie – poszukaj na traktorze. Chodzi o małego słonia. Weź go, a obejrzysz kolejną scenkę. Przerwij ją w dowolnym momencie i wróć do domu. Znajdź Dinę i idź za nią. Gdy będzie wieszać pranie, wejdź z nią w interakcję, by obejrzeć scenkę.

Podejdź potem do pobliskiej furtki, aby obejrzeć jeszcze jeden przerywnik. Po nim musisz zagonić owce do stodoły. Gdy to zrobisz, wejdź do stodoły i zamknij zagrodę, a obejrzysz przerywnik. Po nim znajdź małą owieczkę na tyłach stodoły i spróbuj ją podnieść. Mała ucieknie, a wtedy odwróć się i idź za nią.

Po chwili znajdziesz się w ciemnym korytarzu, biegnij nim na dół. Zbliż się do drzwi, a obejrzysz jeszcze jedną scenkę. Gdy dobiegnie ona wreszcie końca idź przed siebie lasem. Otwórz furtkę i zmierzaj w stronę farmy. Zbliż się do niej, a obejrzysz przerywnik. Po nim podejdź do okna, zamknij je i wejdź do pokoju obok. Jest tam kufer. Przeszukaj go i zejdź na dół. Zamknij okno w pokoju obok drzwi. Obejrzysz wtedy kolejną scenkę, podczas której będziesz m.in. grać na gitarze. Koniec przerywnika zapoczątkuje kolejny rozdział.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1350 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?