The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Droga do akwarium - wiki The Last of Us: Part II


Po przejęciu kontroli nad Ellie, idź przed siebie. Gdy wejdziesz do lobby odpali się scenka przerywnikowa. Kiedy się skończy, idź za Jessiem. Trzymaj się prawej strony i wejdź do pierwszego otwartego budynku, by zdobyć nieco przydatnych rzeczy. Mając je, idź dalej.

Trzymaj się prawej strony i wejdź do wypożyczalni samochodów Frontier. Przeszukaj biuro i kontynuuj podróż. Idź cały czas w jedynym możliwym kierunku, aż dojdziesz do zablokowanej drogi. Skręć wówczas w prawo i wejdź do centrum targowego.

W środku rozejrzyj się po okolicy, a potem przejdź przez przymknięte drzwi, które otworzy dla Ciebie Jesse. Za drzwiami chłopak będzie chciał porozmawiać – zrób to, po czym przeszukaj okolicę. Wejdź do pokoju, którego drzwi są zablokowane przewróconą szafką, a znajdziesz ławkę inżynierską. Naprzeciwko niej jest karta kolekcjonerska – Tormentra. Po usprawnieniu broni, idź przez podwójne drzwi naprzeciwko tych z ławką.

Przeszukaj pomieszczenie, przesuń regał blokujący przejście i wyjdź na zewnątrz. Odpali się tu krótki przerywnik, a po nim musisz stawić czoła wilkom. Sprzątnij ich, a potem przeszukaj posterunek. Wejdź do budynku z jednej i drugiej strony, zgarnij przydatne rzeczy i kontynuuj do przodu. Trzymaj się lewej strony, a w zrujnowanym budynku znajdziesz nieco ekwipunku. Wskocz na furgonetkę, a z niej przeskocz przez okno, by iść dalej.

Po drugiej stronie ciągle śmigaj do przodu. Droga progresji będzie jedna, mimo że będą pojawiać się drobne rozgałęzienia. Gdy staniecie na pace ciężarówki odpali się krótki przerywnik. Po nim wskoczyć musisz do wody i płynąć przed siebie, w kierunku brzegu. Wyjdź wreszcie na powierzchnię i cofnij się kawałek. Znajdź wejście do budynku i wkrocz ostrożnie do środka – są tam zarażeni.

W czymś w rodzaju podziemnego garażu sprzątnij wszystkie pokraki, a potem rozejrzyj się dookoła. Idź następnie w głąb garażu i znajdź samochód obok pękniętej barierki, by śmigać dalej. Uważaj, bo zaatakują cię znowu zainfekowani. Pokonaj ich i zbierz przydatne rzeczy, po czym wróć na zewnątrz. Przybij piątkę Jessiemu i zmierzaj dalej do przodu, wskakując znowu do wody.

Trzymaj się lewej, zanurkuj i przepłyń na drugą stronę zbiornika. Potem przed siebie i wyjdź na brzeg. Tam przemieszczaj się po ruinach i autach, aż zobaczysz niewielką szczelinę do wnętrza budynku. Skorzystaj z niej oczywiście. Po drugiej stronie porozmawiaj z Jessiem (dwukrotnie) i rozejrzyj się dookoła. Znajdziesz w ten sposób zejście niżej. Wejdź pod fragmenty podłogi, na które zeskoczyłeś, a znajdziesz kartę kolekcjonerską - Tanager. Potem wyjdź spod gruzów i dokładnie zbadaj okolicę. Znajdziesz drzewo z grzybami – taką figurkę dziecinną. Zrób z niego notatkę. Potem zerknij na rysunek obok i porozmawiaj z Jessiem. Następnie znajdź schody do góry. Przeszukaj kolejny obszar i wracaj na ulicę, po drodze zerkając na ciała ludzi przy ścianie.

Idź znowu w dół ulicy. Dotrzesz do kolejnego posterunku wilków, więc uważaj. Sprzątnij żołnierkę z psem i kontynuuj. Znowu natrafisz na żołnierzy, więc także się nimi zajmij. Jeśli chcesz zrobić to po cichu, skorzystaj z wysokiej trawy i samochodów. Po wygranej, przeszukaj okolicę. Wejdź do wnętrza posterunku, a tam na górną kondygnację. Mając wszystko, idź dalej w jedynym możliwym kierunku – nurkując pod wrakiem autobusu.

Gdy wyjdziesz na brzeg, wejdź do budynku po lewej i przemierzaj go, wspinając się do góry i przechodząc przez kolejne dziury w ścianach. Jeśli nieco się wrócisz na piętrze znajdziesz warsztat. Twoim celem jest wspinaczka wyżej i wyżej, aż do pokazanej na obrazku dziury, do której dostajesz się po blasze dachowej. Przejdź znowu kawałek i wyjdź na zewnątrz, a odpali się scenka przerywnikowa. Dowiesz się z niej, że musisz zdobyć łódkę, co teraz zrobisz.

Po scence idź za Jessiem. Potem zaś przejmij inicjatywę i ciągle brnij do przodu oraz w dół. Koniecznie przeszukuj też okolicę. Po krótkiej przechadzce wskoczysz do wody. Płyń wtedy za swoim kompanem, a potem wejdź po linie do góry. Po kolejnym krótkim przerywniku będziesz sam, a Twoim celem nadal będzie łódź. Wpłyń do kolejnego obszaru i zachowaj ostrożność. Poczekaj aż strażnicy odejdą, a potem po kolei się ich pozbądź. Ewentualnie zakradnij się do łodzi. Cokolwiek zrobisz, wejdź wreszcie na pokład i płyń do przodu.

Najpierw w dół „rzeki”, a następnie przez budynek z prawej strony. Dotrzesz w ten sposób do zamkniętej kraty. Wysiądź wtedy z łodzi i przeszukaj okolicę. Wejdź na metalowe schody, a znajdziesz kombinację do sejfu: 70-12-64. Zrób tu też notatkę. Sejf znajdziesz podchodząc do ściany po przeciwnej stronie zwłok i odsuwając wózek. Odsłonisz w ten sposób przejście pod gruzami. Weź zawartość sejfu, podejdź do łańcucha obok łodzi i otwórz drogę do przodu.

Po tym, jak przepłyniesz nieco powinieneś zauważyć ląd oraz spore otwarte przejście z zadaszeniem z jakiejś niebieskiej płachty. Zadokuj łódź i wejdź tam. Znajdziesz w ten sposób ławkę inżynierską. Zrób z niej użytek i płyń dalej. Trzymaj się prawej strony i wpłyń pod budynek przed sobą, a znajdziesz zwłoki oraz nieco przydatnych rzeczy. Weź je i płyń dalej. Dotrzesz w ten sposób do posterunku Blizn. Podpłyń do niego łodzią, wyjdź na ląd i zlikwiduj wszystkie pokraki. Następnie przeszukaj posterunek i dopiero wtedy płyń dalej.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 5298 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?