The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Park - Lekcja tropienia - wiki The Last of Us: Part II


Gdy przejmiesz kontrolę nad Abby idź przed siebie. Dojdziesz w ten sposób do jakiegoś kompleksu budynków. Bramka będzie zamknięta, więc poszukaj alternatywnego wejścia – z prawej są otwarte inne drzwi i zniszczona krata. Przejdź pod nią. W środku weź butelkę i zbij niewielką szybę, po czym przeskocz przez okno.

Na zewnątrz znajdziesz kubły na śmieci. Na jednym z nich jest moneta – Wirginia. Weź ją, bo to przedmiot kolekcjonerski. Potem przesuń kubeł pod ścianę i wskocz na niego. Z kubła na dach. Śmigaj wtedy do przodu i przeskocz na budynek naprzeciwko. Z niego natomiast wskoczysz dalej. Pojawi się wówczas Jerry – ojciec dziewczyny.

Po przerywniku idź za Jerrym. Po drodze zerknij na ślady wskazane przez mężczyznę. Rozejrzyj się dookoła, a znajdziesz coś dziwnego – dookoła pełno będzie krwi. Jerry pobiegnie, a ty za nim. W pewnym momencie odpali się scenka przerywnikowa. Po niej, idź do przodu. Przejdź przez drzwi na końcu korytarza, a obejrzysz kolejny przerywnik.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1000 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?