The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Zejście - wiki The Last of Us: Part II


Rozdział Zejście nie jest jakoś przesadnie długi, ale mimo to podczas jego przechodzenia główna bohaterka natrafia na sporo znajdziek. Szczególnie dużo jest tu monet. W zasadzie co krok znajdujemy kolejną. Monet jest w sumie pięć, a prócz nich m.in. trzy artefakty.

Pierwsza moneta (Illinois) - gdy trafisz na basen musisz w nim zanurkować. W głębszej części zbiornika powinieneś znaleźć monetę.

Pierwszy artefakt - z basenu wyjdź przez podwójne drzwi. Za nimi trzymaj się lewej strony i wejdź przez pierwsze drzwi, by znaleźć się na siłowni. Przebiegnij do końca i skręć w prawo, potem przez podwójne drzwi i w lewo, by znaleźć się w okolicy restauracji. Na jej zapleczu zerknij na tablicę, a dostrzeżesz notkę. Jest na niej sposób zdobycia kombinacji do sejfu, który zaraz otworzysz.

Jedyny sejf - wyjdź z restauracji i skieruj się do korytarza, w którym są windy. Dotrzyj do biurka sekretarki i przejdź przez drzwi za tymże biurkiem. Po prawej stronie niewielkiego pomieszczenia znajdziesz sejf. Otworzysz go kombinacją 12 - 18 - 79.

Drugi artefakt - po otwarciu sejfu wróć w okolicę wind i przejdź przez drzwi prowadzące na schody. Odpali się tu scenka przerywnikowa, podczas której zdobędziesz notatkę.

Trzeci artefakt - po tym, jak zjedziesz na dół w głąb zrujnowanego budynku po wężu, poszukaj dziury w ścianie - jest z prawej strony. Zaraz za nią, w niewielkim pomieszczeniu, dostrzeżesz zwłoki. To przy nich będzie notatka.

Nowa broń (miotacz ognia) - nieco dalej będziesz musiał przeskoczyć ponad dziurą w podłodze, by dostać się do wskazanego pomieszczenia. Gdy to zrobisz, idź do przodu, a potem skręć w prawo i wejdź przez drzwi z prawej. Potem przejdź po stalowej belce i przez wąskie przejście w ścianie. Zaraz za przejściem są zwłoki, a przy nich miotacz ognia.

Druga moneta (Oregon) - weź miotacz i wróć się na stalową belkę. Zerknij na niej w prawo i w dół - zeskocz na fragment niższej kondygnacji. Na dole wejdź do pokoju z lewej i biegnij do przodu. Wyjdź wreszcie przez dziurę w ścianie, zeskocz niżej i przejdź po kolejnej stalowej belce, a potem po jeszcze jednej belce z prawej.

Po drugiej stronie zerknij w prawo, a zobaczysz wejście na niższą kondygnację - musisz skoczyć. Zrób to i odwróć się - skocz do pokoju po przeciwnej stronie. Z prawej, na niewielkiej półce, dostrzeżesz monetę.

Trzecia moneta (Wisconsin) - nieco później w rozdziale otworzysz podwójne drzwi do szybu windy. Zeskocz na windę niżej i przeciśnij się do korytarza. Po lewej dostrzeżesz tam automat z napojami. Zbij w nim szybę, a potem zerknij na miejsce, z którego wyciągasz napoje. Będzie tam moneta.

Czwarta moneta (Rhode Island) - mając czwartą monetę idź dalej i przejdź przez popękane drzwi nieopodal. Wyjdziesz na zewnątrz, a Abby ściągnie maskę. Zejdź niżej i wyjdź z budynku. Moneta będzie za ladą czegoś w rodzaju restauracji.

Piąta moneta (Missouri) - nieco dalej natrafisz na scenę, podczas której zobaczysz, jak żołnierze palą zainfekowanych. Będziesz przed wejściem do szpitala. Trzymaj się prawej strony i wejdź do budynku z rozbitą szybą. Moneta będzie na końcu korytarza, na ziemi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3086 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?