The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 2 - Zejście - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz w basenie. Zanim pójdziesz dalej, zanurkuj w nim w najgłębszym fragmencie basenu, mniej więcej na środku, znajdziesz monetę – Illinois. Mając ją wróć na powierzchnię i idź dalej. W kolejnym korytarzu Lev będzie chciał porozmawiać, skorzystaj z tej możliwości, a potem rozejrzyj się dookoła. Wejdź do tutejszej szatni, przeszukaj ją i idź dalej. W czymś w rodzaju kuchni znajdziesz notatkę, mówiącą o sejfie w poczekalni. Kod do niego to hasło do wifi. Jeśli chodzi o sejf, znajdziesz go za biurkiem sekretarki nieopodal siłowni. Hasło jest natomiast w siłowni – na ścianie. To 12 18 79. Otwórz sejf i idź dalej – schody prowadzące w dół są nieopodal pokoju z sejfem.

Śmigaj nimi na dół, aż do drzwi, za którymi będą zarodniki. Okaże się, że Lev nie posiada maski, a zatem musisz ją dla niego znaleźć. Wejdziesz w związku z tym do środka sam. Po drugiej stronie trzymaj się prawej, przejdź po belce i dostań się do niewielkiego apartamentu. Przeszukaj go dokładnie i wyjdź na korytarz z drugiej strony. Trzymaj się prawej – ciągle prawej – a znajdziesz kolejny apartament. Wejdź do niego, a znajdziesz zwłoki przy łóżku. Zdejmiesz z nich maskę. Wracaj tak samo, trzymając się lewej strony. Uważaj na pokraki, które staną Ci na drodze. Stwórz tak na wszelki wypadek ostrza, którymi sprawnie ich się pozbędziesz na wypadek ataku.

Po tym, jak wrócisz pod drzwi, którymi tu wszedłeś, idź w prawo – przeskocz na przewróconą sofą i przeszukaj apartament, do którego dojdziesz. Znajdziesz tu m.in. notatkę. Wreszcie wyjdź przez drzwi, a odpali się krótka scenka przerywnikowa. Po niej wróć znowu do pomieszczeń, w których była maska. Zaraz za drzwiami zerknij w lewo, a zobaczysz miejsce, przy którym będziesz w stanie podsadzić Lev. Zrób to, a chłopak zrzuci na dół strażacki wąż. Za jego pomocą zejdziesz w dół – kilka kondygnacji niżej.

Tam poszukaj automatu z przekąskami. Wejdź najpierw do pomieszczenia z prawej jego strony (przy zwłokach znajdziesz notatkę), a potem do tego po lewej. Przejdź nad krawędzią, a wejdziesz do łazienki. Przeszukaj ją i idź dalej do przodu, uważając na wyskakujące ze ścian pokraki. Pamiętaj o odpowiedniej ilości noży. Ciągle zmierzaj przed siebie i nie zeskakuj niżej. Dojdziesz w ten sposób do końca kondygnacji, a tam będziesz musiał zejść na niższe piętro.

Skocz więc na dół i znów do przodu. Przeskocz ponad dziurą w podłodze i bądź gotowy, bo zaatakuje Cię klikacz. Sprzątnij go i przeszukaj okolicę. Potem przejdź przez spory pokój i znów przed siebie. Trzymaj się prawej strony, a natrafisz na lekko uchylone drzwi. Przejdź przez nie, potem zaś przejdź po belce, aby wejść do niewielkiej dziury w ścianie. Wejdziesz w ten sposób do łazienki, w której znajdziesz nową broń – miotacz ognia. Przeszukaj łazienkę i wróć się. Po tym, jak przejdziesz po belce, skręć w prawo i zeskocz na dół.

Poniżej rozejrzyj się dookoła, a zobaczysz zniszczone drzwi po prawej. W tamtejszym pokoju będzie dwójka klikaczy. Najpierw jednak idź w lewo, będzie tam dziura w ścianie i garść przydatnych rzeczy. Weź je wszystkie i śmigaj do klikaczy. Pokonaj ich, przeszukaj pomieszczenie, a potem zeskocz nieco niżej przez dziurę w ścianie. Przed sobą dostrzeżesz belkę. Przejdź po niej ostrożnie i przygotuj miotacz ognia. Sprzątnij zainfekowanego, a potem zerknij w prawo - obok belki, którą tu przyszedłeś jest jeszcze jedna. Przejdź po niej. Przejdź pokojami, a potem skocz na niższą kondygnację.

Po wylądowaniu obróć się i przeskocz ponad dziurą w podłodze do niewielkiego pokoju. Po prawej, na półeczce znajdziesz monetę – Oregon. Weź ją i wróć ponad dziurą w podłodze do pokoju, z którego tu dotarłeś. Tam idź przed siebie. Najpierw pokojami, potem po belce. Przeszukaj pokój obok i zeskocz na dół. Wreszcie zobaczysz przed sobą okna. Zeskocz wtedy niżej i znów przed siebie. Rób to, aż dotrzesz do podwójnych drzwi, za nimi natrafisz na mnóstwo zainfekowanych, więc ostrożnie.

Po lewej, zaraz za drzwiami, będzie szczelina w ścianie. Skorzystaj z niej. Przeszukaj pomieszczenie obok i sprzątnij klikacza. Poczekaj chwilę, a pojawi się kolejny klikacz. Jego też się pozbądź. Ze ściany po prawej wyjdzie zainfekowany, więc nie idź tu do przodu, cofnij się nieco i idź prawą stroną. Na korytarzu jest klikacz – sprzątnij go kuszą (koniecznie kuszą!), a potem zajmij się klikaczem w pokoju z prawej. Pojawi się wówczas zainfekowany, który wyskoczy ze ściany. Zlikwiduj go i bądź gotowy na pojedynek z purchlakiem. Zajmij się także nim, a potem wróć do pomieszczeń po lewej i zlikwiduj przeciwka w ścianie. Idź potem do przodu, zbierając wszystkie przydatne rzeczy. Bądź ostrożny, bo w korytarzu jest jeszcze jeden przeciwnik w ścianie. Twoim celem ostatecznym są drzwi do windy na końcu kondygnacji.

W szybie windy zeskocz na dół i przejdź przez uchylone drzwi. Po lewej dostrzeżesz automat z przekąskami – zniszcz go, a potem zerknij w dół. Pojawi się moneta – Wisconsin. Zgarnij inne przydatne rzeczy, po czym śmigaj dalej. Po chwili wyjdziecie na zewnątrz i ściągniecie maski. Zjedź w dół po rumowisku i rozejrzyj się po ogrodzie. Wejdź za ladę tutejszego baru, a przy kasie (jest na półce lady) znajdziesz monetę – Rhode Island. Weź ją, zbierz inne przydatne rzeczy i idź do rogu ogrodu, gdzie znajdziesz drogę dalej.

Przeszukuj zdemolowany budynek, a wreszcie odpali się krótka scenka przerywnikowa. Po niej będziesz w wodzie, więc płyń do przodu. Podpłyń do brzegu i wyjdź na niego, a żołnierze WLF wpuszczą Cię do środka. Po rozmowie z żołnierzami zerknij w prawo, a zobaczysz zbitą szybę do budynku obok. Wskocz tam i przeszukaj okolicę. Na końcu korytarza będzie moneta – Missouri. Weź ją i wróć na zewnątrz.

Idź w stronę szpitala, rozmawiając z żołnierzami. W sumie porozmawiać musisz z trójką żołnierzy (jedna żołnierka jest nieopodal ambulansu), a potem wreszcie będziesz mógł iść do środka. Gdy przejdziesz przez drzwi odpali się scenka przerywnikowa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 5964 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?