The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Przystań - wiki The Last of Us: Part II


Po kolejnym przerywniku idź do przodu. Ciągle podążaj za Yarą. Kiedy pojawi się pies, Yara będzie chciała w pewnym momencie porozmawiać – skorzystaj z okazji. Aby przerwać zabawę idź nieco dalej, przez podwójne drzwi. Za nimi odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej idź do sklepu z pamiątkami i przeszukaj go. W trakcie eksploracji Yara będzie chciała porozmawiać – skorzystaj z zaproszenia. Przyglądaj się różnym przedmiotom, a znajdziesz wreszcie pluszowego rekinka. Weź go, aby obejrzeć kolejną scenkę.

Gdy dobiegnie ona końca i odzyskasz kontrolę nad Abby, odwróć się i wejdź na schody za sobą. Potem podejdź do poręczy z lewej strony i zerknij na ziemię. Będzie tam moneta - Kansas. Weź ją i idź po schodach na dół. Mniej więcej w połowie za barierką dostrzeżesz szyb windy – przeskocz tam, a potem zeskocz na ziemię.

Stamtąd kieruj się w jedyną możliwą stronę, na stację kolejową. Nie wchodź jednak na peron, ale zerknij obok barierki po prawej stronie. Na ziemi znajdziesz tu monetę - Luizjana. Weź ją, a potem kontynuuj eksplorację. Wejdź do pociągu, przeszukaj go dokładnie i wyjdź na zewnątrz po drugiej stronie. Śmigaj potem przed siebie. Trzymaj się prawej strony, aby przejść przez zatopiony fragment mapy. Dojdziesz dzięki temu do wejścia do kanałów. Wejdź do środka, a potem idź do przodu.

Gdy wejdziesz na suchy ląd, przeszukaj dokładnie okolicę. Znajdziesz tu bowiem notatkę i nieco zapasów. Mając wszystko skorzystaj z pobliskiej drabiny. Odpali się wówczas krótka scenka przerywnikowa. Po niej idź do przodu w jedynym możliwym kierunku. Gdy przeciśniesz się przez wąskie przejście obejrzysz jeszcze jeden przerywnik.

Po nim zacznij się przemieszczać do przodu w stronę snajpera. Najpierw idź lewą stroną, a potem przejdź pod naczepą ciężarówki i schowaj się za autami z prawej. Potem znów do przodu, pomiędzy autami i w lewo, w stronę przystanku. Stamtąd kieruj się na ambulans. Wejdź do niego, zgarnij przydatne rzeczy i ponownie biegnij – kieruj się w prawo, za ciężarówkę. Wyciąg z niej wózek z butlami i wykorzystaj jako osłona – staraj się dostać do budynku z prawej.

W środku idź przed siebie, przeszukując okolicę. Otwórz następnie bramę garażową z Mannym i kontynuuj, uważając na snajpera. Zlikwiduj zainfekowanych i wejdź na schody za sobą. Na górze uważaj na strzelca i atakuj zainfekowanych. Gdy sprzątniesz grupę, która się pojawi brnij znowu przed siebie. Znowu zostaniesz zaatakowany, a wtedy cofnij się. Zaraz po lewej stronie od schodów, którymi tu wszedłeś jest bezpieczne miejsce. Stań tam i strzelaj do pokrak. Dopiero mając z nimi spokój idź dalej.

Wreszcie dojdziesz do bezpiecznego miejsca, a wtedy uzupełnij zapasy. Potem idź za Mannym i przeskocz na przepaścią. Następnie do windy i otwórz drzwi. Po drugiej stronie będzie snajper, więc uważaj. Cały czas napieraj na kolesia, a ten powoli będzie się wycofywał. W pewnym momencie będziesz musiał podejść do bramy, by ją otworzyć. Zrób to, a Manny zasugeruje inną drogę. Idź wtedy za nim i otwórz wskazane drzwi.

Sytuacja wówczas lekko się skomplikuje, a ty obejrzysz scenkę przerywnikową. Po niej po cichu zbierz pobliskie zapasy i idź do przodu. Trzymaj się prawej strony, nasłuchując gdzie jest snajper. Kieruj się na zewnątrz, a gdy przejdziesz przez drzwi, obejrzysz kolejny przerywnik. Gdy dobiegnie on końca, rozpoczniesz kolejny rozdział opowieści.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3380 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?