The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Wyspa - wiki The Last of Us: Part II


Rozdział Wyspa jest dość długi, ale ze względu na to, że prawie cały czas walczymy z przeciwnikami, nie ma w nim jakoś przesadnie dużo znajdziek. W trakcie eksploracji znajdujesz między innymi trzy monety oraz cztery artefakty.

Pierwsza moneta (Idaho) - po tym jak wejdziesz na dość długą drabinę prowadzącą na most, wejdź do ciężarówki z otwartą paką, widocznej z lewej strony. Moneta jest na końcu paki, łatwo ją namierzyć.

Pierwszy artefakt - po wyjściu z ciężarówki idź do przodu, a zobaczysz zwłoki. Jedne będą wisieć, drugie będą leżeć na ziemi. Przy tych na ziemi znajdziesz notkę.

Druga moneta (Północna Karolina) - po tym, jak miniesz zakręt, z którego w oddali dostrzeżesz miasto Haven, idź przed siebie. Dojdziesz w ten sposób do wodospadu. Zanim zeskoczysz w jego kierunku zainteresuj się wrakiem samochodu przy drzewie. Obok niego znajdziesz monetę.

Drugi artefakt - po zgarnięciu drugiej monety, wskocz do wody i idź do przodu. Dojdziesz w ten sposób do pierwszych budynków. Wejdź do tego przed tobą i zerknij na stół, a zdobędziesz notatkę.

Trzecia moneta (Montana) - nieco dalej trafisz do znacznie większej osady z młynem, pełnej przeciwników. Gdy tak się stanie dostań się do budynku z lewej strony - tego, przy którym jest mnóstwo pni drzew. Wejdź po nich na piętro i zerknij z lewej strony, na coś w rodzaju skrzyni.

Trzeci artefakt - znowu dalej znajdziesz mniejszą osadę. Skieruj się w niej do budynku z prawej - będzie tam jakaś figura pod ścianą. Z prawej strony znajdziesz natomiast artefakt.

Czwarty artefakt - znajdujesz go w budynku naprzeciwko tego z posągiem i trzecim artefaktem. Wejdź do środka i zerknij na łóżko z lewej. Bez problemu dostrzeżesz na nim notatkę.

Jedyny warsztat - wystarczy, że zerkniesz głębiej w budynku, w którym jest czwarty artefakt. Warsztat będzie pod jedną ze ścian.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1816 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?