The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Santa Barbara - W głąb lądu - wiki The Last of Us: Part II


Po filmiku przejmiesz kontrolę nad Ellie. Zerknij na dokument z lewej, a potem wyjdź z łodzi i zejdź z pokładu. Następnie kieruj się na budynek stojący na wzgórzu. Droga jest jedna, więc na pewno się nie zgubisz.

Po chwili będziesz na górze. Jako, że pojawią się zainfekowani, warto się schować. Likwiduj ich na spokojnie i przesuwaj się do przodu. Trzymaj się prawej i wejdź do garażu, by znaleźć notatkę oraz nieco zapasów. Weź wszystko, wróć na zewnątrz i idź do przodu, eliminując kolejne pokraki. Uważaj, bo będą wyskakiwać znikąd.

Dojdziesz wreszcie do zamkniętej bramy. Aby przejść przez mur, trzymaj się prawej strony, a natrafisz na dziurę. Przeskocz nad ogrodzeniem i znów śmigaj do przodu. Zlikwiduj klikacza chodzącego po dachu i wespnij się na niego, a potem wejdź do budynku. Zrób to oknem z prawej strony. W sypialni znajdziesz kartę kolekcjonerską – CBB-73. Weź ją i przeszukaj resztę pomieszczeń.

Zeskocz wreszcie niżej i bądź gotowy na walkę, będzie tam grupka zainfekowanych. Pozbądź się ich i przeszukaj parter. Znajdziesz tu sporo zapasów, a także ławkę inżynierską. Wyjdź wreszcie na zewnątrz i spójrz na horyzont. To twój cel, więc zacznij schodzić w dół wzgórza. Najpierw jednak zerknij do ciężarówki z lewej. Schodź na dół powoli, bo przy przewróconej ciężarówce będą kolejne zapasy.

Trzymaj się lewej, a znajdziesz kolejną grupę zainfekowanych. Zlikwiduj ich ze skarpy i idź dalej. Na dole prześlizgnij się pomiędzy kamperem, a ciężarówką dostawczą. Obejrzysz wtedy scenkę przerywnikową, a sytuacja lekko się skomplikuje. Dowiesz się jednak gdzie znaleźć Abby. Kiedy scena dobiegnie końca, rozpoczniesz kolejny rozdział.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1650 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?