The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Wybrzeże - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz pośród kontenerów. Rozejrzyj się dookoła i idź w stronę jednego z nich przy ogrodzeniu. Wskocz na niego, a potem przeskocz nad ogrodzeniem. Przeszukaj okolicę i przejdź przez pobliskie drzwi. Zaraz za nimi będzie warsztat – skorzystaj z niego więc, nim pójdziesz dalej.

W sporej hali, trzymaj się lewej strony. W niewielkiej kanciapie znajdziesz kaburę na broń długą. Weź ją, a także inne przydatne rzeczy i idź dalej. Wespnij się po skrzynkach, aby przeskoczyć przez okno. Na zewnątrz będą zainfekowani, więc ostrożnie ich sprzątnij. Trzymaj się lewej strony, a dojdziesz do kontenera, na który będziesz się mógł wspiąć. Zrób to i idź do przodu, zeskakując po drugiej stronie. Sprzątnij oczywiście pokraki, a następnie przeszukaj dokładnie okolicę. Gdy zgarniesz wszystko, wejdź do budynku.

Okaże się, że to most. Wejdź po zniszczonej konstrukcji, a na górze poszukaj ciała. Będzie przy nim moneta – Alabama. Weź ją i idź dalej w stronę diabelskiego koła. Sytuacja oczywiście się skomplikuje i wpadniesz do wody. Płyń wtedy do przodu w stronę brzegu. Wejdź po skalnych stopniach, a potem przez pakę ciężarówki. Przeciśnij się przez wąski przesmyk i do przodu – w kierunku wraku statku.

Przez dziurę w kadłubie wejdź do środka. Na pokładzie idź w jedynym możliwym kierunku, przeszukując okolicę. Otwórz drzwi na końcu kajuty, a potem wejdź po schodach na wyższy pokład. Znajdziesz tu kuszę, a także zainfekowanych – są na końcu korytarza. Sprzątnij obu i rozejrzyj się, a znajdziesz notatkę, w której jest kombinacja do sejfu na górnym pokładzie rufowym. To 90-77-01. Masz wszystko, więc wróć się i idź piętro wyżej.

Na górze bądź ostrożny, bo będzie tu kilku zainfekowanych. Sprzątnij ich. Od schodów, dwukrotnie skręć w prawo, a znajdziesz pluszowego misia. Obok niego będzie moneta – Wirginia Zachodnia. Weź ją i kontynuuj przeszukiwanie pokładu. Pamiętaj oczywiście o zainfekowanych. Wreszcie wejdziesz do sali widokowej (przynajmniej tak to wygląda), a tam będzie wyjście na zewnątrz. Skorzystaj z niego i wejdź na pokład widokowy.

Także i tu będą zainfekowani. Zaraz po wejściu do góry schodami, skręć w lewo i sprzątnij pokrakę, która jest na mostku kapitańskim. Będzie tu sejf, do którego kombinację zdobyłeś wcześniej. W środku znajdziesz amunicję, a także ostatni nowy rodzaj ulepszeń – artyleria. Zgarnij wszystko i śmigaj w przeciwną stronę pokładu, uważając na zainfekowanych.

Dotrzesz w ten sposób do drzwi – otwórz je i przeszukaj pomieszczenie. Następnie wejdź po tutejszej drabinie do góry. Na dachu odwróć się i zerknij za bocianie gniazdo. Na ziemi będzie moneta – Utah. Weź ją i zejdź z pokładu statku na pobliski most. Idź tam do przodu, aż do drabiny, którą wejdziesz wyżej. Na górnym pokładzie idź najpierw w lewo, a potem w prawo.

Przejdź pod rumowiskiem i kontynuuj do przodu. Niebawem dotrzesz do akwarium. Nie wchodź jednak do niego od razu. Najpierw rozejrzyj się dookoła fontanny. Znajdziesz w niej bowiem monetę – Missisipi. Weź ją i idź wreszcie do drzwi prowadzących do akwarium.  Będą one zamknięte, ale oczywiście jest inna droga do środka. Obiegnij budynek dookoła i przeskocz nad ogrodzeniem. Następnie podejdź do tutejszych drzwi. Będą zamknięte, ale po prawej będzie okno, którym dostaniesz się do budynku.

W środku będzie lina i butelka. Weź najpierw butelkę i zbij szybę w suficie. Weź potem linę i wyrzuć ją na zewnątrz przez zbite przed momentem okno. Zrób to tak, aby lina zwisała od strony, którą wskoczyłeś do środka przez okno. Wróć na zewnątrz, złap linę i wejdź na dach. Kilka metrów przez tobą będzie jeszcze jedno okno do zbicia. Zajmij się nim, a potem wskocz na dół. Przeszukaj pomieszczenie, a znajdziesz plecak. Przyjrzyj się mu i wyjdź na zewnątrz przez tutejsze drzwi.

Na korytarzu znajdź drzwi z krabem i przejdź przez nie. Podejdź do boomboxa, odpal go, a potem idź przez tunel wyglądający jak paszcza rekina. Trafisz w ten sposób do doku. Kieruj się tam na łódź i wejdź na jej pokład. Następnie wkrocz do kajuty. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. Po niej przeniesiesz się w czasie. Graj wówczas młodą Abby, biegnąc do przodu. Obejrzysz w pewnym momencie kolejny przerywnik. Po nim rozpoczniesz kolejny rozdział opowieści.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 4258 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?