The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (592)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

The Rift - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


The Rift

The Rift
jest połódniowo-wschodnią częścią prowincji Skyrim. Obszar ten jednym z najpiękniejszych w mroźnym kraju Nordów. To tutaj mieszczą się dwa największe jeziora: Geir i ogromne jezioro Honrih. Od zachodu graniczy z pasmem gór Velothi, od połódnia z górami Jerall. Mieszkańcy tego regionu utrzymują się głównie z handlu i importu zagranicznych towarów. Riften, największe miasto w tej okolicy, jest swoistym centrum handlowym i finansowym w Skyrim. To tutaj mieści się gildia złodzieji, stronnictwo Black-Briar, jak również Temple of Mara.

The Rift


Z uwagi na mnóstwo atrakji, The Rift jest łakomym kąskiem dla wszystkich tych, którzy szukają artefaktów. To tujaj możecie odnaleźć Stones of Berenziah: pierwszy w Black Briar Lodge (Riften), a drugi komnatach Jarla. Łowcy skarbów powinni udać się do lokacji Northwind Summit, na północ od Shor's Stone, gdzie w smoczych ruinach można znaleźć artefakt Meridia's Beacon. Mieszczą sie tutaj również ogromne ruiny, zawierające zadania poboczne, Avanchnzel i Bthalft. W rejonie The Rift znajduje się tez sporej wielkości osada orków, gdzie spotkać możemy nauczyciela magii Iluzji, zwanego Atubem. Osada ta, Largashbur, leży na dalekim południu, nieopodal Heartwood Mill
Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1356 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?