The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (591)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

Bohaterowie - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


The Elder Scrolls V: Skyrim  to złożona i wielowątkowa historia mroźnej prowincji, ale również wielu bohaterów, którzy się tutaj znaleźli. Głównie scenariusz koncentruje się na postaci Dovakhiina, ale w międzyczasie wprowadza i naświetla wielu innych, niemniej istotnych i ciekawych bohaterów. Nasz główny bohater jest od nich zależny i wchodzi w relacje między nimi. Na drodze naszej wędrówki nie jesteśmy sami, a wydarzenia wokół nas są ściśle powiązane z wybranymi postaciami.

Oczywiście podczas rozgrywki możemy zostać wsparci przez innych bohaterów. Tym rozwiązaniem autorzy gry wprowadzili nieco świeżości do rozgrywki, bowiem w wielu przypadkach nasi przyjaciele są bardzo pomocni. Dostęp do ich ''usług'' możemy otrzymać na dwa sposoby: poprzez otrzymane tytułu szlacheckiego w wybranych miastach (Thane), jak również dzięki walucie, bowiem do naszej przygody możemy zaprosić najemników opłacanych Septimami.

BohaterowieAutorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 0 znaków
juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1037 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?