The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (591)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

Eastmarch - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


Eastmarch

Wschodnia część prowincji Skyrim cechuje się umiarkowanym klimatem, gęstym zalesieniem i wulkaniczną tundrą. W tych rejonach mieści się kilka pomniejszych stawów i jezior. Nizina ta od wschodu graniczy z górami Veoltha, na północy znajdziemy zaś osadę Ksynegrove, a na północy potężny fort Mistwatch. Eastmarch jest zachodnią ścianą Imperium, które to tutaj zorganizowało wielki obóz graniczny.

Eastmarch


Do Eastmarch warto przybyć celem zbadania Dwemerskich ruin mieszczących się na dalekim zachodzie - Mzulft (to tutaj znajduje się legendarna broń Staff of Magnus) i Kagrenzel. W tym regionie znajdują się aż cztery Stones of Berenziah. Kamieni warto poszukać w następujących lokacjach: Stony Creek Cave, Windhelm (w domu klanu Shattered-Shield i Palace of Kings), jak również w ruinach nordyckich Ansilvund. Wszyscy Ci, którzy korzystają z magii powinni odwiedzić The Atronach Stone, mieszczący się nieopodal Mistwatch. Na północy, w okolicach Windhelm i ujścia White River, znajdują się daedryczne ruiny Sacellum of Boethiah
Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1115 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?