The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (591)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

Whiterun - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


Whiterun

Whiterun
jest centralnym obszarem prowincji, który słynie z rozległych, parających się rolnictwem połaci terenu. To tutaj można kupić najlepsze konie w Skyrim, a dokładniej w Whiterun Stables. Region ten jest niezwykle zróżnicowany, od wschodu górzysty i mroźny, w centralnej częście gęsto zamieszkany, od wschodu przecinany rzeką White River i najwyższą górą w Skyrim

Whiterun


Najczęściej to własnie tutaj rozpoczynamy swoją przygodę w świecie Skyrim. Mieści się tutaj ogromny fort - Whiterun, gdzie znajdziemy wszystko co nam będzie potrzebne do przetrwania: kowala, maga, kupców, alchemika, gildię Wojowników, jak również miejscowe władze. Warto po obszarze Whiterun się pokręcić, zważywszy na fakt, iż znajdują się tutaj trzy artefakty Stone of Berenziah - w komnacie Jarla, forcie Fellglow Keep, siedzibie Wojowników (komnata Jorrvaskra), jak również w Hall of the Dead. Na tym obszarze znajduje się również The Ritual Stone, znajdujący się na ścieśce prowadzącez z Helgen do Riverwood.

Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1087 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?