The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (591)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

Odahviing - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


Odahviing to potężny smok, choć stosunkowo młody i niedoświadczony w boju. Jest to jedyny smok, który autentycznie jest w stanie wspomagać Dovahkiina na polu bitwy. Zostaje on naszym sojusznikiem po wykonaniu zadania ''Upadły'', dzięki czemu możemy przyzywać go w dowolnym momencie naszej wędrówki (tylko na zewnątrz). 

Smok zdecydował się odłączyć od Alduina, bowiem uważa, że ten nie jest już zdolny do sprawowania władzy. Odahviing zdecydował się pójść własną drogą i przypadkowo spotkał Dovahkiina. 

Jeżeli go uwolnimy, jako byłego dowódcy w wojskach Alduina, to będzie nam dozgonnie wdzięczny. Jest to bardzo ciekawa postać, głównie ze względu na duże walory w trakcie starć. Odahviig może być przywoływany poprzez kombinację okrzyków. Należy jednak pamiętać, że w trakcie walki zachowuje się on bardzo poprawnie - nie atakuje naszych sprzymierzeńców, ale zaatakuje konia, którego otrzymaliście od Mrocznego Bractwa. Jeżeli smok zostanie bardzo mocno zraniony w trakcie walki, wyląduje w bezpiecznym miejscu i przeczeka niebezpieczną sytuację. 

Odahviing


Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1155 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?