The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (592)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

Northshore - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


Northshore

Obszar wybrzerza dalekiej północy prowincji Skyrim, która graniczy tutaj z Morzem Duchów. Jest to obszar oddzielający tereny cesarskie, czyli Solitude, z rozległymi terenami Whinterhold. Na tym terenie znajdują się niewielkie osady, nie jest on zmilitaryzowany, atrakcyjny gospodarczo czy bogaty w surowce. Najczęściej to tutaj ukrywają się łowcy skarbów, zbiegli więźniowie i banici.

Northshore


Skyrim jest jednak świetnie ufortyfikowany dzięki Northshore. Wybrzerze należy do najdzikszych i kompletnie niezamieszkałych terenów prowincji, co wpływa na jego nieprzystępność kolonialną. Z zapisków pisarzy można wyczytać, iż wybrzerze jest pierwszą linią obrony Skyrim i jego kluczową bronią. Warto jednak zbadać te tereny ze względu na ich ciekawy rodowód. Mieści się tu ciekawy system jaskiń, a także pomniejsze miejscowości takie jak Stonehill, gdzie znaleźć można kupców i zbrojmistrza.
Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 962 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?