The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (591)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

Pomocnicy - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


Studio Bethesda przygotowało dla graczy nie tylko szeroki wybór bohaterów drugoplanowych, których życie oraz charakterystyka ubarwiają historię The Elder Scrolls V: Skyrim. W mroźnej prowincji możemy spotkać wiele ciekawych postaci, które swoją osobą pomogą nam na polu bitwy. Oznacza to, że nie musimy już w samotności przemierzać górzystych terenów Skyrim, bowiem możemy zwrócić się o pomoc własnie do nich.

Autorzy gry przygotowali kilka schematów pomocników. W grze są dwa główne sposoby, aby połączyć siły z innym bohaterem. Pierwszy z nich to zostanie szlachcicem w wybranej mieścinie. Tytuł Thane'a otrzymamy po wykonaniu kilku istotnych zadań dla Jarla w wybranym przez nas mieście. Tytuł szlachecki upoważna nas do wchodzenia do komnat Jarla, posiadania swojego pomocnika, jak również kilku pomniejszych przywilejów, jak chociażby przymkanie oka strażników na nasze występki oraz pozdrowienia wśród mieszkańców.

Drugi sposób na pozyskanie pomocnika do walki to najemnictwo. Skyrim jest pełne poszukiwaczy przygód, którzy chętnie się do Ciebie przyłączą, jeżeli tylko wyłożysz na stół odpowiednią kwotę. 

Oto lista pomocników, z których umiejętności możemy skorzystać w The Elder Scrolls V: Skyrim:

Aela
Lydia
Serana
Cycero
Njada Kamiennoręka
Iona
Vilkas
Lwica Mjoll
Farkas
Athis
Faendal
Torvar
Meeko
Brelyna maryon
Barbas
Ria
CuSith
Darkeethus
Garmr
Aranea Ienith
Sven
Sceolang
Bran
Pomocnicy

Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1590 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?