The Elder Scrolls V: Skyrim

ObserwujMam (591)Gram (364)Ukończone (327)Kupię (101)

The Reach - wiki The Elder Scrolls V: Skyrim


The Reach

Jest to zachodni region prowincji, przecięty pięknym kanionem, w którym płynie rzeka Karth River. Klimat tutaj sprzyja wymianie handlowej, hodowli bydła, dłuższym wyprawom i życiu na otwartych przestrzeniach. Jest to najcieplejsze, najmniej zniszczone i najczęściej odwiedzane miejsce w Skyrim. To tutaj znajduje się ogromne miasto Markarth, założone setki lat temu przez Dwemerów.

The Reach


W tym regionie jest wiele ciekawych miejsc do zbadania. Pierwszym z nich powinno być, wspominane już wcześniej, miasto Dwemerów. Jeden z magicznych kamieni, The Lover Stone, znajduje się na północ od Markarth. W tym regionie znajduje się również kapliczka Peryite, niedaleko na wschód od Karthwasten. W samym The Reach możecie natrafić na trzy artefakty Stone of Berenziah, dwa z nich znajdują się w mieście Markarth, a trzeci w najbardziej wysuniętej na wschód lokacji w Skyrim - Dead Grone Rock.
Autorzy strony:

juve
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 953 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?