Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Krew z krwi - wiki Pillars of Eternity


W Sali Wojowników, w zachodniej części Dorzecza Wiązów, stacjonuje klan Trójszablastego Stelgaera. Jego przywódca, Simoc, chce byśmy przyprowadzili mu dziecko z plemienia Żurawia, aby mógł wyciągnąć z jego duszy esencję. Znajdziemy je w domu nad rzeką w Gawędzie.

Jednak podczas wychodzenia z Sali Wojowników zaczepia nas Lliras - syn Simoca. Ten z kolei proponuje nam stworzenie trucizny i pozbycie się jego despotycznego ojca. Odpowiednią miksturę zdobędziemy u Bledhy, jednej z Owatek Złocistego Gaju (dowolność w wyborze). Żeby przechytrzyć Simoca będziemy potrzebowali albo 19 punktów intelektu, albo 19 punktów stanowczości. W późniejszej fazie rozmowy również - 19 punktów percepcji lub 20 punktów stanowczości. W przeciwnym wypadku zaatakuje nas wraz ze wszystkimi wojownikami.

Kiedy zdecydujemy się na zdobycie dziecka, po wyjściu z domu czekać będzie Lliras, który zaatakuje nas wraz z grupą najemników. Po tym udajemy się do strażniczki Wrdhy do Krwawych Piasków. Ona sporządzi dla nas specjalny eliksir, który zanosimy Simocowi.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1038 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?