Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Nieśmiertelne dziedzictwo - wiki Pillars of Eternity


(Patrz: Zawsze blisko Królowej) Podczas rytuału w katakumbach, akolitka Bractwa Ołowianego Klucza przedstawia nam wizję starożytnej wieży, która jest w opuszczonym dystrykcie Zatoki Buntu. Chodzi o Wzgórze Dziedzictwa, które zostało przez diuka zamknięte dla mieszkańców – aby się tam dostać, potrzebujemy albo zgody Wylii z Warowni Tygla w Zarzewiu, albo wręczenia łapówki wartownikom (1000).

Po przejściu przez bramę czekają na nas oddziały przeciwników złożone z ghuli oraz nieumarłych wszelkiego rodzaju. Wieża znajduje się w zachodniej części lokacji. Wejście do niej strzeżone jest specjalnym hasłem, które poznajemy po spotkaniu z akolitką. Na każdym kroku czeka na nas walka, aczkolwiek przeciwnicy nie różnią się od tych, których spotkaliśmy do tej pory.

Schodami pokonujemy dwa piętra wieży i wchodzimy na sam szczyt. Znajdujemy tam Aldehlma, człowieka z wizji akolitki. Naszym zadaniem jest wyłączenie lub przeciążenie machiny.

Aldehlm doradza, by udać się do domu Icanthy. Znajdziemy ją w północnej części Wzgórze Dziedzictwa tuż obok willi Valtasów.

Po otworzeniu za pomocą wytrychów odpowiedniego wyszkolenia drzwi w dalszej części mieszkania kobiety, znajdziemy tam ludzi przeznaczonych na „konsumpcję” – możemy ich uwolnić.


Po krótkim dialogu z duszą animantki, ta zdradza nam znaczenie run. Wracamy do maszyny zarządzającej duszami i wybieramy, czy chcemy ją wyłączyć, czy też przeciążyć.

(Patrz: Pustelnica z Domu Hadretów) Gdy wyjdziemy z wieży złapie nas posłaniec Grupy Dunrydzkiej z propozycją spotkania się z ich szefową.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1562 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?