Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Skrytobójca na wolności - wiki Pillars of Eternity


(Patrz: Pustelnica z Domu Hadretów) Po zamordowaniu Lady Webb Thaos udał się do Bliźniaczych Wiązów. Ruszamy za nim w pościg.

Wraz z grupą lądujemy na Moście Aedelwana. Aby dostać się do Bliźniaczych Wiązów musimy skierować się do Sztormowego Wąwozu i zejść do jego osuszonej części – woda opadła i teraz przejście jest dostępne. Zaraz po dostaniu się na same dno spotykamy grupę wojowników Bractwa Ołowianego Klucza. Musi stoczyć nieuniknioną potyczkę i skierować się do destynacji.

Trafiamy prosto do Gawędy. Strażnicy przed bramą ostrzegają nas, że nie zostaniemy wpuszczeni w głąb miasta. Po pozwolenie na eksplorację musimy udać się do anamfatki Bethwl z Przejścia Sześciu - budynku w samym środku lokacji.

Podczas rozmowy z Bethwl ukazuje się nam jedna z dusz, która podpowiada, co zrobić, by przekonać anamfatkę do przepuszczenia nas. Ruszamy teraz do sióstr-delemgantek w Dorzeczu Wiązów w pobliżu miejsca zwanego Teir Evron w północnej części. Na miejscu czekają na nas rzeczone postacie - Sidha oraz Rihenwn - a po rozmowie z nimi wiemy, że Thaos uciekł podziemnym korytarzem do miejsca zwanego Słońcem w Cieniu.

Wchodzimy do Teir Evron.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1149 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?