Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Samotny rycerz - wiki Pillars of Eternity


W Sali Odkrywców Jamy Admetha spotykamy trenera najemników – Osrica. Żali się, że ktoś, knując intrygę przeciw niemu, usunął go z szeregów Rycerzy Tygla. Zwierzchnicy zarekwirowali mu broń oraz zbroję. Drugi element był jego rodzinną pamiątką, więc Osric prosi naszą ekipę o odszukanie go.

W tym celu ruszamy do Warowni Tygla w Zarzewiu. Na miejscu rozmawiamy z Penhelmem. Musimy znaleźć jego certyfikat, by potwierdzić plotki o falsyfikacie.

(Patrz: Stalowe wiatry) Kiedy stalowi rycerze zaatakują warownię, wtedy nadarza się okazja do znalezienia dokumentu. Certyfikat Penhelma jest w pokoju naprzeciwko wejścia; leży na półce za biurkiem.

Teraz zanosimy papier Kurrenowi, który podpisał go podejrzanemu. Ruszamy do Domu Hadretów w Paprotnym Brzegu. Człowiek ten potwierdzi nieprawdziwość dokumentu. Po wyjściu z budynku czek na nas Penhelm wraz z oddziałem nowicjuszy.

Możemy stoczyć walkę z najemnikami i zabrać napierśnik. Jednak kiedy oddamy certyfikat i wybierzemy kwestię „musisz kurczowo trzymać się przeszłości”, wtedy przekonamy żołnierza do dobrowolnego oddania zbroi.

Po potencjalnej walce wracamy do Clyvera z Warowni Tygla w Zarzewiu i informujemy go o wszystkim. W zamian za rozwiązanie spisku otrzymujemy nagrodę. Udajemy się również do Osrica, by oddać mu jego własność.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1301 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?