Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Gwiezdna Rada - wiki Pillars of Eternity


(Patrz: Skrytobójca na wolności) Sidha i Rihenwn poinformowały nas, że Thaos uciekł podziemnym korytarzem do miejsca zwanego Słońcem w Cieniu. Jeśli chcemy dotrzeć przed nim i ostatecznie rozprawić się ze źródłem naszej amnezji, musimy zejść na sam dół otchłani ukrytej na Wyspie Pochówków.

Jednak sami nie damy rady zejść do sekretnej lokacji. Najpierw musimy pomodlić się do bogów w Teir Evron w Dolinie Wiązów. Aby to zrobić najpierw zbieramy kryształ z szafki po prawej stronie, który następnie umieszczamy w okręgu na środku. Każdy z czterech pulpitów odpowiada jednemu bóstwu - odpowiednio od prawej Rymrgandowi, Berathowi, Hyleicie oraz Galawainowi.

  • Rymrgand - W objęciach Białej Otchłani;
  • Berath - Sługa śmierci;
  • Hyleia - Gniazdo ponad chmurami;
  • Galawain - Dawna królowa i nowy król.
Wystarczy wykonać jedno z wymienionych wyżej zadań, by zdobyć przychylność bogów.

Po wykonaniu przynajmniej jednej misji dla jakiegokolwiek boga udajemy się na Wyspę Pochówków - dostaniem się do niej przez Staropieśń. Tam na samym końcu, przy pomoście, czeka na nas przewoźnik, który zaoferuje transport. Ruszamy w głąb wyspy.

Na Wyspie Pochówków możemy użyć skrótu: Od wyjścia ze statku wystarczy iść od razu w prawą stronę. Znajdziemy tam ukryte przejście, które pozwoli nam bezpośrednio dostać się na szczyt do otchłani. Potrzebujemy postaci z przynajmniej 15 punktami siły!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1361 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?