Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Bezpieczne schronienie - wiki Pillars of Eternity


W północnej części tej lokacji znajduje się rezydencja Valtasów. W środku czeka na nas nieco ghuli oraz nieumarłych. Kiedy dotrzemy do pomieszczenia na lewo od zawalonych schodów usłyszymy nawoływania do zamkniętych drzwi – rodzina gospodarzy, zamieniona oczywiście w zombie, próbowała przywołać kogoś imieniem Saeda.

Aby dostać się do środka, przechodzimy do pokoju obok i ze skrzynki zabieramy odpowiedni klucz. Nieco wcześniej, gdy mijaliśmy wielki stół z mapą, mogliśmy znaleźć testament Lorda Valtasa – pisze w nim, że pragnie zostać pochowany w rodzinnym mauzoleum.

Kiedy wejdziemy do zaryglowanego pomieszczenia, po prawej stronie znajdziemy informację o tym, że ktoś wcześniej zdążył nawiać przez dziurę w ścianie. Wewnątrz znajdziemy też instrukcje dla dozorcy, który miał wysprzątać mauzoleum Valtasów – znajdują się na niej informacje o miejscu przechowywania klucza do mauzoleum. Powinien być w kuchni nad kominkiem, lecz ktoś zdążył już go zabrać.

(patrz: Nieśmiertelne dziedzictwo) Ruszamy do wspomnianego mauzoleum rodziny Valtasów. W środku faktycznie chowa się mała dziewczynka – po krótkiej rozmowie dowiadujemy się o minionych wydarzeniach i informujemy ją, że maszyna została wyłączona, a ona może bezpiecznie stamtąd wyjść.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1265 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?