Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Sługa śmierci - Berath - wiki Pillars of Eternity


O szczegółach dotyczących elfki i krasnoluda z naszej wizji możemy dowiedzieć się u obrońcy tuż przy glanfantańskiej chatce przy wejściu do Dorzecza Wiązów. Pierwsza postać przebywa w Złocistym Gaju - lasku położonym przy południowej granicy Dorzecza Wiązów. Z kolei krasnolud jest w jaskini nazywanej Krwawymi Piaskami na północy.

W Złocistym Gaju rozmawiamy z Inswld, która znajduje się na specjalnym podwyższeniu. Dowiadujemy się, że Najwyższa Owatka Erona jest na Wybrzeżu Wiązów. Znajdziemy ją na odseparowanej wysepce na wschodzie. Dzięki 15 punktom percepcji będziemy mogli przekonać ją do śmierci bez rozlewu krwi.

Arcydriud Rehstina przebywa w jaskini Krwawe Piaski na północy Dorzecza Wiązów. Kiedy do niego trafiamy, sprawuje właśnie obrzęd mordu rytualnego. Niestety, nie możemy nakłonić go rozmową, więc w tym wypadku czeka nas starcie. I to nie tylko z obecnymi tam akolitami, ale także ze wszystkimi, których miniemy w drodze do wyjścia z tego kompleksu.

Po wszystkim wracamy do Teir Evron i znów modlimy się do Beratha.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1032 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?