Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Na łasce plemion - wiki Pillars of Eternity


W Niebiańskiej Latorośli spotykamy Cwineth - jelenioborską zwiadowczynię. Prosi nas o pomoc - ostrzeżenie ekspedycji jej przyjaciół, którzy wyruszyli w celu odnalezienia zaginionych artefaktów. Glanfatananie już zwietrzyli ich trop. Kierujemy się do Północnej Głuszy - w stronę ścieżki prowadzącej do świątyni Hylei.

Po wejściu do lokacji idziemy przed siebie i natrafiamy na zniszczone obozowisko. Teraz swe kroki kierujemy na wschód, odnajdując kolejne tropy. Dochodzimy do wschodniego krańca Północnej Głuszy i odnajdujemy Cwineth, która również idzie ich śladem. Biegniemy na północ, a tam jest już glanfatański oddział.

Teraz nadchodzi czas negocjacji. Możemy albo zaatakować glanfatan, albo przekonać ich, że jeśli złożą broń, to uda się ich oszczędzić (Bliźniacze Wiązy: reputacja 3; Stanowczość 17). Po ewentualnym dotarciu do najemników albo ich atakujemy, albo przekonujemy do poddania się, wtedy wszyscy wychodzą żywi.

Jeśli w Caed Nua mamy wybudowane lochy, to możemy wziąć kapitana na niewolę do nas!

Wracamy - przy strumieniu stoi Cwineth, która wręczy nam nagrodę.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1075 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?