Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Łowca i brat - wiki Pillars of Eternity


W Przejściu Sześciu spotykamy kłócącą się grupę wojowników. Jednym z nich jest Ridai - Glanfatanin, którego brat udał się na celowe wygnanie, kiedy po nieupolowaniu tropionego stelgaera przegrał rywalizację z innym myśliwym, Arthwnem.

W celu przypytania wojownika, któremu udało się bezpiecznie wrócić do wioski, możemy udać się do Sali Wojowników w Dorzeczu Wiązów albo od razu ruszyć do Północnej Głuszy. Koniec końców i tak musimy ruszyć do drugiej z wymienionych lokacji.

Na rozwidleniu kierujemy się w prawą stronę. Przy strumieniu znajdujemy połamaną włócznię, która nakierowuje nas na eksplorację wzdłuż rzeki. Dalej znajdujemy kolejne tropy, a przy samym wodospadzie znajdujemy ciało z cząstką duszy. Następnie wracamy na dół i skręcamy w ścieżkę po prawej, która zaprowadzi nas na szczyt, gdzie leży martwy stelgaer. Z jego cząstki duszy również możemy odczytać ostatnie chwile życia zwierzęcia.

Wracamy do Przejścia Sześciu i rozmawiamy z Ridai. Następnie podchodzimy do anamfatki Bethwl, by zwołała strony konfliktu i nastąpiło ostateczne rozwiązanie dezinformacji.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1073 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?