Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Pustelnica z Domu Hadretów - wiki Pillars of Eternity


(Patrz: Nieśmiertelne dziedzictwo) Po unicestwieniu zagrożenia związanego z pradawną maszyną obsługującą dusze zmarłych na Wzgórzu Dziedzictwa, podbiega do naszej drużyny posłaniec Grupy Dundrydzkiej z propozycją spotkania się z Lady Webb w domu Hadretów w Paprotnym Brzegu. Przed wejściem oglądamy scenkę i krótką rozmowę z dziwnym bytem, a także – w nagrodę za uwolnienie dziedzictwa – kurier wręcza nam specjalną giwerę.

Po dotarciu do domu Hadretów udajemy się na drugie piętro i rozmawiamy z Lady Webb. Okazuje się, że kobieta posiada mnóstwo informacji na temat naszego zadania i oferujemy nam kooperację. Musimy przekazywać jej zdobywane wiadomości na temat Bractwa Ołowianego Klucza, by ostatecznie ruszyć ze sprawą do diuka.

Na wieści, które musimy przekazać Lady Webb składają się zadania Ten, który czekaNieśmiertelne dziedzictwo oraz Przez bramę śmierci.

(Patrz: Przez bramę śmierci) Po tym musimy zdobyć poparcie jednej z trzech głównych frakcji reprezentowanych podczas rozprawy na temat animancji. Inaczej nie możemy przekazać diukowi o naszym odkryciu. W grę wchodzą:

  • Rycerze Tygla – Zarzewie;
  • Ród Doemenelów – Paprotny Brzeg;
  • Dwunastka – Sala Odkrywców w Miedzianych Alejach.
W zależności od tego, jak postępowaliśmy w odpowiednich zadaniach, poskutkuje to przyjęciem nas jednej z grup, zaś odrzuceniem przez pozostałe!

Kiedy zostaniemy przydzielenie, wracamy do Lady Webb i udajemy się bezpośrednio na obrady do pałacu Diuka w Zarzewiu. Idąc w stronę sali, gdzie toczona jest dyskusja, zostajemy poinformowani, że nasze miejsce jest na balkonie. Wracamy i kierujemy się schodami na samą górę.

Po dość nieprzyjemnych wydarzeniach związanych z samym Thaosem i Bractwem Ołowianego Klucza, na ulicach Zarzewia rozpętuje się pogrom animantów. Wracamy do domu Hadretów w Paprotnym Brzegu. Niestety, Lady Webb zostaje zamordowana we własnym łóżku, a nam nie pozostaje nic innego, jak odtworzenie wspomnień z jej ulatniającej się duszy.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1969 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?