Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Długie łowy - wiki Pillars of Eternity


Na rozstaju dróg spotykamy krasnoludzką kobietę imieniem Sagani. Podczas rozmowy zdradza nam, że szuka mentora swojej wioski, który teraz występuje pod innym wcieleniem. Możemy zaoferować jej wstąpienie do naszej drużyny i pomoc w odszukaniu Persoqa.

(Patrz: Żar wiary) Kiedy dotrzemy do zachodniej części Palących Wodospadów będziemy mogli przetransportować się na Perłowe Urwiska – to te krajobrazy widziała Sagani w swoich wizjach. Na klifie na północno-zachodnim zboczu znajdujemy cząstkę energii, z którą możemy przeprowadzić interakcję. Ukazuje się kolejna wizja. Tym razem poszukiwany odszedł, zanim do niego dotarliśmy. Jednak wiemy, gdzie szukać go dalej – Persoq był w gęstym lesie i biegł w stronę adrowego łuku.

Adrowy łuk z wizji znajduje się w Dorzeczu Wiązów w zachodniej części lokacji.

Las z ostatniej wizji zlokalizowany jest w Północnej Głuszy. Idziemy wzdłuż rzeki, lecz nie jej korytem, a ścieżką do góry. Przy jaskini zauważymy grupę łowców, którzy upolowali jelenia. Okaże się, że w nim jest dusza Persoqa. Możemy pokojowo zakończyć to spotkanie lub rozpocząć walkę.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1098 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?