Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Żar wiary - wiki Pillars of Eternity


W pałacu Diuka, w jednej z komnat znajdziemy Fyrgę. Z powodu załamania wiary ma kłopoty, a dodatkowo bogini Magrana zsyła na nią wizje. Ruszamy za nimi – do jaskini w miejscu z kolorowymi rozlewiskami i wnoszącym się wodospadem. Po wskazówki udajemy się do Wenana z Gmachu Odkrywców w Miedzianych Alejach.

Wenan za 50 miedziaków zdradzi nam położenie mapy z zaznaczonym miejscem ukazanym na wizji – Palącymi Wodospadami. Papirus znajduje się w dużym pokoju narad, tuż za sklepem Sonild. Ukryty jest w szkatułce na stole.

Do sekretnego miejsca dotrzemy dzięki południowemu znacznikowi w Równinach na Krańcu Lasu – na drobnej ścieżce czeka nas potyczka z kilkoma entami oraz grupką „żywiołaków”. Koniec końców trafiamy do miejsca przeznaczenia. Tam czekają na nas xariupy oraz draki. Musimy szukać wejścia do jaskini – to północno-zachodnia (sam róg) część lokacji.

W środku dopadną nas dwa nieszkodliwe oddziały xariupów. Prawdziwe wyzwanie czeka na końcu krętego korytarza – mierzymy się z „królem” smoków, Ciailem Milczącym.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1076 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?