Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Stary Widzący - wiki Pillars of Eternity


Kolejnym celem naszej wędrówki jest mieścina Caed Nua, mieszcząca się zaraz za Czarnymi Błoniami. Musimy odnaleźć w niej mężczyznę imieniem Maerwald.

Gdy trafimy do upadłego kompleksu przechodzimy przez bramę i biegniemy wzdłuż muru po prawej stronie. Po kilku mniejszych starciach dotrzemy do warowni. Wchodzimy do niej i rozmawiamy z zaklętą w postaci tronu Zarządczynią. Okazuje się, że Maerwald ciągle znajduje się w tym miejscu, ale trudno go zlokalizować. Musimy zatem wejść do podziemnego labirynty, by odnaleźć starego mędrca.

Na pierwszym poziomie walczymy wyłącznie z napotkanymi przeciwnikami. Po dotarciu na drugi poziom podziemi musimy odnaleźć klucz do otwarcia drzwi za którymi kryje się Maerwald (pierwsze po prawej stronie od naszego wejścia) lub mieć odpowiednio rozwiniętą umiejętność otwierania zamków. Klucz znajdziemy przy grupie xariupów w południowej części kompleksu.

Rozmowa ze starcem nie toczy się po naszej myśli – po jej zakończeniu przywołuje kilkoro popleczników i sam staje do morderczej walki. Po pokonaniu go zabieramy dodatkowy grymuar i wracamy porozmawiać z Zarządczynią.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 3762 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?