Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Pogrzebane wspomnienia - wiki Pillars of Eternity


W Złoconej Dolinie, tuż przy Drzewie Wisielców, znajdziemy ruiny starej świątyni ku czci Eothasa. Schodząc do jej podziemi spotykamy mężczyznę imieniem Wirtan. Prosi nas o zejście na kolejne poziomy tajemniczego obiektu kultu i odnalezienie szczątek pogrzebanych tam kapłanów Eothasa.

W mniejszych pomieszczeniach używajcie trybu skradania, by nie trafić na pułapkę w skrzyni/kufrze!

Wchodzimy do środka. Oprócz kilku pomieszczeń, w których znajdziemy dodatkowe łupy, od razu kierujemy się do zachodniej części zrujnowanego kompleksu. Przy drobnej fontannie spotykamy ducha, który literacko przedstawia opis rytuału, który pozwoli nam otworzyć szczelnie zaryglowane drzwi kilka kroków powyżej.

Znajdują się tam 3 dzwony – musimy uderzyć w nie w następującej kombinacji:

Prawy, środkowy, lewy, prawy

Dzięki temu dostaniemy się jeszcze głębiej świątyni.

Korytarzem przechodzimy w południową strefę świątyni, do schodów zalanych wodą. Chwilę wcześniej znajdziemy drzwi po lewej stronie, gdzie znajduje się specjalne pokrętło odpompowujące H2O ze wspomnianego, zablokowanego przejścia. Schodzimy tam, likwidujemy oponentów i z szat zabieramy klucz – używamy go do otworzenia drzwi naprzeciwko pokoju, w którym było rzeczone pokrętło.

Idziemy prosto, a następnie w prawo, kierując się ku kolejnym schodom, i do końca prosto. Dotrzemy do ślepego zaułka – na ścianie znajdziemy ukrytą dźwignię. Wchodzimy do właśnie odblokowanego pomieszczenia, znajdując w nim kilka ciał i ducha. Ostatecznie decydujemy na zostawienie lub zabranie kości zmarłych duchownych i zdecydowanie o losie Wirtana.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1593 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?