Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Powrót na dwór - wiki Pillars of Eternity


Po ponownych odwiedzinach w Caed Nua dostajemy informację, że kanclerz Warrin wysłał kolejnego gońca. Posłaniec czeka w Wielkiej Sali - kanclerz chce się z nami spotkać w gospodzie Pod Osmaloną Beczułką w Paprotnym Brzegu.

Podczas krótkie wymiany zdań z samym zainteresowany do gospody wchodzi zbrojny oddział najemników opłacanych przez Lorda Gathbina, konkurenta w walce o własność nad Caed Nua.

Dzięki rozmowie możemy uniknąć walki lub jeśli czujemy się na tyle mocni – stanąć w szranki z wojownikami. Koniec końców wracamy do Caed Nua by sprawdzić, czy wszystko tam w porządku.

Przed wejściem do Wielkiej Sali znajduje się rozwścieczony tłum. Ktoś rozkazał żołnierzom na zniszczenie ich plonów i pobór myta. Po uspokojeniu wieśniaków marszałek Forwyn pragnie podzielić się pewnymi wieściami.

(Patrz: Bitwa na Yenborskim Polu) Okazuje się, że Lord Gathbin szykuje się na ostateczną bitwę. Gromadzi wojsko na Yenborskim Polu. Musimy stawić mu czoła.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 953 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?