Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Prężny interes - wiki Pillars of Eternity


Tuż przed wejściem do Niebiańskiej Latorośli spotykamy zagniewanego kupca o imieniu Rinatto. Wydaje mu się, że od Alarhi, glanfatańskiej zielarki, kupił trefny towar i chce odzyskać swoje pieniądze. Musimy załagodzić ten konflikt - ruszamy zatem na zlokalizowany w zachodniej części lokacji rynek.

W środku okazuje się, że Alarhi opuściła to miejsce - prawdopodobnie po otrzymaniu informacji o ścigającym ją kupcu. Rozmawiamy z jednym ze zgromadzonych tam handlarzy - każdy przekaże nam, że Alarhi mieszka przy kamiennym kręgu na szczycie Gawędy. Jej dom jest tym po lewej.

W środku Alarhi będzie w obstawie wojowników. Możemy zaryzykować zabranie pieniędzy, co skończy się walką. Możemy też przejść na stronę glanfatańskiej zielarki i przekonać Rinatto, by opuścił Dolinę Wiązów - 13 zręczności, 13 kondycji lub 15 stanowczości! Niestety, Rinatto zostanie śmiertelnie postrzelony przez strażniczkę wioski. Mimo to wracamy do Alarhi.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 931 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?