Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Ten, który czeka - wiki Pillars of Eternity


(Patrz: Zawsze blisko Królowej) Podczas rytuału w katakumbach, akolitka Bractwa Ołowianego Klucza przedstawia nam wizję, w której człowiek znajduje się w miejscu „pełnym nieszczęścia i szaleństwa”, rozkazując odnalezienie go.

Udajemy się do Lecznicy Dusz w Paprotnym Brzegu i rozmawiamy z Ethelmoerem. Sugeruje, byśmy przepytali animantów w całym ośrodku. Kierujemy się na niższe piętro i wchodzimy do gabinetu pierwszego po prawej – asystentka zdradzi nam, że Caedman Azo przeprowadza jakieś eksperymenty. Powiadamiamy o tym Ethelmoerma, a ten zezwala na dostęp na oddział leczniczy – schodzimy do podziemi ośrodka.

Wita nas Freyol, która wspomina, że powinniśmy kontynuować śledztwo na Oddziale Północnym (zamknięta część tej lokacji). Caedman Azo jest to jedyna osoba, która ma do niego dostęp. Znajdziemy go  w zachodnim skrzydle oddziału leczniczego. Musimy przekonać delikwenta, aby otrzymać klucz do zamkniętych pomieszczeń wspomnianych przez Freyola.

Po otwarciu drzwi,  biegniemy na koniec korytarza i rozmawiamy z Uscgrimem. Po tej pogawędce cała intryga wyjdzie na jaw, a my zostaniemy zmuszeni do walki z uwolnionymi pacjentami oraz kilkoma zjawami.

Po wszystkim wracamy do Ethelmoera.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1217 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?