Pillars of Eternity

ObserwujMam (50)Gram (21)Ukończone (18)Kupię (9)

Zawodząca banshee - wiki Pillars of Eternity


Na pomoście spotykamy Niah chcącą zaoferować nam pracę. Kobieta przeprowadza renowację starej latarni, ale pozostali kandydaci zrezygnowali z zarobku, ponieważ obiekt prawdopodobnie jest nawiedzony. Od Niah otrzymujemy klucz i ruszamy na południowy wschód zweryfikować te informacje.

Na pierwszym oraz drugim piętrze czekają nas potyczki ze zjawami oraz pozostałymi duchami. Na trzecim, ostatnim, znajduje się duch Lilith - to ona tak zawodzi. Możemy od razu ją zaatakować, co rozwiąże problem latarni raz na zawsze.


Możemy - bez przybliżania się do Lilith - przeszukać pokój. W jednej ze skrzyń znajdziemy jej chustę, a na stole po prawej - dziennik. Udajemy się do Niah pod latarnią, by zasięgnąć informacji. Okazuje się, że Lilith czeka na panią kapitan z pewnego statku piratów, dlatego nie może odejść w zaświaty. Ruszamy do karczmy Osmalona Beczułka w Paprotnym Brzegu. Na piętrze jest szukana przez nas osoba - Maerwith.

Wracamy do Niaha pod latarnią i odbieramy nagrodę.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 975 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?