Pillars of Eternity

ObserwujMam (47)Gram (21)Ukończone (17)Kupię (9)

Kot i mysz - wiki Pillars of Eternity


Po dotarciu do Jeleniego Brodu rozmawiamy z grupką mężczyzn czekających na pewną kobietę. Chodzi o oszalałą matkę Nyfre, która podobno zamordowała tuzin noworodków. Ukrywa się w wiosce – musimy ją schwytać i oddać chcącym sprawiedliwości.

(Patrz: Draka o jajo) Hendyna na pytanie o Nyfre odpowiedziała, że nie tak dawno w gospodzie Dracogen zatrzymała się dziwnie zachowująca się orlanka. Idziemy do gospody i kierujemy się na piętro. W pierwszym pokoju znajdziemy Nyfre razem z ochroniarzami. Jej wersja wydarzeń mówi, że okradła budynek, do którego pretensje rościli sobie Demoleonowie, zatem teraz ją ścigają.

Możemy albo wpuścić Nyfre w pułapkę Medretha, albo pozwolić jej uciec, albo zabić na miejscu. Po pozwoleniu jej na ucieczkę musimy jeszcze udać się do Medretha, aby wysłać go w inną stronę dla zyskania czasu.

Jeśli nie posiadamy intelektu na poziomie 14 punktów, wtedy w trakcie rozmowy z szefem grupki najemników wyjdzie na jaw nasze kłamstwo odnośnie kierunku ucieczki Nyfre! Również jeśli powiemy prawdę o pozwoleniu na ucieczkę kobiety, wtedy tak czy owak czeka nas walka!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1092 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?