Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Najlepsze supremo - wiki Far Cry 6


Supremo to specjalny rodzaj plecaka - unikatowej broni, za sprawą której główny bohater Far Cry 6 potrafi siać spustoszenie na niespotykaną skalę. Supremo, podobnie jak każde inne wyposażenie, znaleźć można oczywiście w świecie gry. Plecaki są też nagrodą za rozmaite zadania, a ponadto można je kupić u Juana oraz u handlarzy bronią.

Supremo Exterminador


Exterminador to pierwsze supremo, jakie zdobywa główny bohater. Sprawdza się ono wyśmienicie zarówno, gdy walczymy z żołnierzami, jak i rozmaitymi pojazdami. Jest ono uniwersalne i zaskakująco skuteczne. Zdobywasz je wykonując yarańską opowieść pt. Przewaga. Praktycznie do samego końca gry można korzystać tylko z niego.

Supremo Volta


Kolejne świetne supremo zwie się Volta. Powoduje ono impuls elektromagnetyczny, dzięki któremu możemy szybko i sprawnie eliminować pojazdy latające, a także przejmować np. czołgi. Supremo Volta pozyskujesz od Juana lub jednego z jego handlarzy - jeśli nie możesz żadnego znaleźć, najedź na mapie kursorem na jedną z baz, a dowiesz się czy w danej miejscówce jest handlarz.

Supremo Triador


Kolejne świetne supremo zwie się Triador. Otrzymujesz je na końcu yarańskiej opowieści zatytułowanej Błogosławieństwo triady. Triador pozwala Ci oznaczać wrogów - także przez ściany - dzięki czemu sprawniej będziesz się przemieszczał po terenach należących do żołnierzy. Supremo Triador działa wyśmienicie z karabinem La Varita, który potrafi strzelać przez ściany.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1440 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?