Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Najlepszy wróg człowieka - wiki Far Cry 6


Yarańska opowieść pod tytułem Najlepszy wróg człowieka pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak przeczytasz notatkę w kryjówce zwanej Patriotas Peak w El Este. Docierasz do niej w trakcie wykonywania operacji Poznaj Legendy.

Aby rozpocząć realizację opowieści, udaj się na rozmowę z Reinaldo. Zbliż się do niego, a odpali się scenka przerywnikowa. Poznasz w jej trakcie Chicharrona – koguta do walk. Po scence porozmawiaj z Reinaldo, a dowiesz się, że Twoim celem jest zniszczenie tajną broń armii z pomocą Chicharrona.

Przyjmij robotę i spotkaj się z kogutem nieopodal. Otwórz mu bramę i wybijaj z nim psy doświadczalne. Po wygranej, wejdź na pobliską wieżę ciśnień i zostaw na niej znak Chicharrona. Na wieżę dostaniesz się przy pomocy linki z hakiem – jeśli jeszcze jej nie masz, musisz tu wrócić później.

Po tym, jak przyrządzisz malunek obejrzysz jeszcze jedną scenkę. Zakończy ona niniejszą opowieść. W Twoim dzienniku pojawi się natomiast kolejna: Porządek dziobania.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 984 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?