Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Odwaga w płynie - wiki Far Cry 6


Wyprawa po skarb pt. Odwaga w płynie dostępna jest we wskazanym miejscu. Udaj się tam, a następnie wejdź do pokazanego budynku. W środku skrzynkę ze wskazówkami na temat przedmiotu, który musisz odnaleźć, a dokładnie osoby, która ukrywa się gdzieś na obszarze budynku – baru.

Poszukiwania rozpocznij przechodząc przez drzwi nieopodal. Znajdziesz się w destylarni. Znajdziesz w niej kilka zaworów – odkręć je. Dwa będą na parterze, a jeden na rurach powyżej – dostaniesz się tam z pomostu. Po odkręceniu zaworów, przekręć też zawór przy zbiorniku z rysunkiem.

Zbiornik wybuchnie, a ty będziesz mógł wejść po linie do góry, na strych. Idź tam szybem wentylacyjnym, aż zeskoczysz na dół. Gdy tak się stanie, wejdź na schody, a znajdziesz ciało. Obok niego będzie list i skrzynia. Znajdziesz w niej wyrzutnię rakiet Na orbitę. Na biurku jest klucz – weź go i wyjdź stąd. Drzwi są pod schodami.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 911 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?