Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Napoleon El Pequeno - wiki Far Cry 6


Operacja Napoleon El Pequeno pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz Poznaj Państwa Monteros. Aby rozpocząć realizację tego zadania, musisz udać się na rozmowę z Espadą. Dowiesz się od niej, że potrzebuje pomocy w wytropieniu jednego porucznika, a żeby to zrobić spotkacie się w doku w Siniestrze, więc śmigaj tam. W doku poczekaj aż przypłynie łódka, a wtedy popłyniesz z Espadą do Cayo Villaeral.

Na miejscu, gdy odzyskasz kontrolę nad bohaterem, śmigaj przed siebie. Twoim celem jest znalezienie informacji na temat porucznika. W okolicy pełno jest strażników, więc uważaj. Warto wejść na pobliskie skały, by przeszukać miejscówkę. Trzymaj się prawej i trawy, jeśli chcesz uniknąć strażników. Kieruj się na pomost, na którym są zwłoki.

Przy zwłokach będzie notka, z której dowiesz się o willi w północnej części wyspy. Musisz się tam teraz udać, a na miejscu znaleźć komputer. Włam się więc do posiadłości i wejdź do biura na piętrze – jeśli nie wywołałeś alarmu, automatycznie zaczniesz przeglądać komputer. Jeśli strażnicy Cię dostrzegli, najpierw ich wyeliminuj. Jak odzyskasz kontrolę nad Dani, zerknij na dokument na biurku oraz zgarnij wyposażenie. Potem znajdź schron pod latarnią morską.

Trzymaj się lewej krawędzi brzegu, jeśli chcesz wejść do bunkru po cichu. W środku znajdziesz więźniów, uwolnij ich, a potem porozmawiaj z Espadą. Po krótkiej konwersacji Operacja dobiegnie końca, a w Twoim dzienniku pojawi się kolejna, Więzy krwi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1461 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?