Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Owoce miłości - wiki Far Cry 6


Yarańska opowieść Owoce miłości pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak poznasz opowieść Pierwsza miłość. By rozpocząć jej realizację, udaj się na spotkanie z Lorenzem w obozie Patriotas Peak.

Z konwersacji dowiesz się, że Lorenzo chce, abyś porozmawiał z jego dziećmi. Otrzymasz od niego zdjęcia, w których możesz je znaleźć. W sumie dzieciaków będzie aż siódemka. Ich lokacje nie są niestety zaznaczone na mapie, a zatem musisz każde dziecko namierzyć na własną rękę. Przydatne będą tu zdjęcia, które wyśle Ci Lorenzo.

Marciela – pierwsze dziecko


Aby znaleźć Marcielę, udaj się na Farmę Flores, która jest w centralnej części obszaru Conuco. Tam zaś znaleźć musisz jasnego psa – coś jakby labradora – i pogłaskać go. Następnie idź za psiakiem do Marcielli – daj jej list i ruszaj dalej.

Xiomara - drugie dziecko


Aby odnaleźć Xiomara udaj się do miasteczka Concepcion, które również jest w obszarze Conuco – w jego zachodniej części. Dzieciaka znajdziesz przy jednej ze ścian – maluje graffiti. Wskazówką w tym przypadku będzie spory budynek na wybrzeżu z symbolami partyzantki. Xiomarę znajdziesz we wskazanym na mapie miejscu. Oddaj jej list i ruszaj dalej.

Tiago - trzecie dziecko


Zmieniamy wreszcie region poszukiwań, albowiem ruszamy do Sierra Perdida. Nieopodal bazy Patriotas Peak jest zaznaczony obszar – udaj się tam, a znajdziesz niewielką osadę.

W osadzie znaleźć musisz dom z dziwną grafiką na balkonie – jakby muzyk/Jezus. Z domu tego dobiegać będą krzyki z prośbami o pomoc, więc wejdź do środka. Aby dostać się do pokoju, idź na dach budynku naprzeciwko. Zerknij przez okno do pokoju, w którym jest Tiago, a zobaczysz kłódkę. Zniszcz ją i idź dać list mężczyźnie. Ruszaj następnie do kolejnego dzieciaka.

Felipe - czwarte dziecko


Czwartego dzieciaka również znajdziesz w regionie Sierra Perdida. Musisz znaleźć tam cmentarz w zachodniej jego części – w sumie to nie musisz iść jakoś daleko od miejsca, w którym spotkałeś Tiago.

We wskazanym miejscu jest cmentarz Todos Santos. Idź na niego, a na cmentarzu usłyszysz głos Felipe. Kieruj się na niego – a na końcu wąskiej ścieżki prowadzącej do góry od cmentarza znajdziesz kolejnego potomka. Porozmawiaj z nim oczywiście, a potem udaj się do kolejnego dziecka.

Camilo - piąte dziecko


Aby znaleźć tego dzieciaka musisz udać się na północ Sierra Perdida, a dokładnie do miasteczka Barriga nieopodal niewielkiego jeziora. W miasteczku znaleźć musisz szopę ze zdjęcia – jest pełna obrazów.

Za szopą jest niewielka chata, a w niej Camilo. Daj mu list, po czym ruszaj do kolejnego, przedostatniego potomka Lorenzo.

Riel - szóste dziecko


Zostajemy w regionie Sierra Perdida i ruszamy na wschód. Jest tam gospodarstwo Oceguera, do którego trzeba się wybrać. Na miejscu przeszukaj warsztat, bo dziecka Lorenzo tu nie będzie. Zainteresuj się dziwnym kwiatem, a pojawi się Riel – podążaj za nią.

Wreszcie będziesz mógł z Riel porozmawiać, a zatem także dać jej list. Po tym, jak przekażesz korespondencję, ruszaj na spotkanie z ostatnim potomkiem.

Juan - siódme dziecko


Ostatniego potomka Lorenzo znajdziesz także w Sierra Perdida, a dokładniej nieopodal Farmy Perdomo. Tam porozmawiaj z mieszkańcami i znajdź Klucz syna Lorenza – jest na stole w jednym z budynków.

Potem znajdź chatę z liściastą ozdobą obok drzwi i skorzystaj z klucza, po czym wejdź do środka. Będzie tam pijany Juan, któremu musisz oddać ostatni list. Gdy to zrobisz, niniejsza opowieść dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3487 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?