Far Cry 6

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (5)

Ogień i furia - wiki Far Cry 6


Zadanie Ogień i furia otrzymujesz po tym, jak porozmawiasz z Clarą w jej obozie. Podczas konwersacji dowiesz się o obozie jenieckim, który musisz zniszczyć. Zrobisz to z Julianem, a zatem po pogaduszce śmigaj na spotkanie z nim – dojdzie do niego na farmie Perez.

Po rozmowie z Julianem, załóż maskę i rękawice Fuego, a następnie śmigaj z nowym kompanem do celu. Na plantacji wejdź na wieżę, by przyjrzeć się okolicy. Potem wkraczaj na plantację i zacznij dewastację. Twoim celem są żółte zbiorniki oraz czerwony tytoń. Zbiorniki wysadź, a tytoń spal miotaczem ognia. Szukaj ich po plantacji i czyń zniszczenie, aż licznik celu dojdzie do 100%. Gdy tak się stanie, wracaj do wieży, z której robiłeś rozpoznanie.

Na miejscu porozmawiaj z Julio, a potem poczekaj chwilę na telefon od Clary. Kobieta skontaktuje się z Tobą i poprosi o znalezienie niejakiego Benito. Zainicjuje to zadanie zatytułowane Paliwo dla rewolucji.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 923 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?